Tasov-Strážnice

31. srpna 2008 v 12:13 | Jeňa Halíček |  Fotbal-sledoval sem

Sokol Hroznová Lhota B 0:2 (0:2) Jiskra Strážnice

Diváci: 110
Před začátkem utkání sem předpokládal, že to bude jasná záležitost domácích, ale omyl byl na světě hned v 5´ kdy nahrávka Strážnického hráča na útočníka utěkala před 3ma Tasovskýma obráncama, mezi něma sa protahnul(prosptintoval) hostující hráč a z 20ti metrů dal krásného angličana na 0:1 (krásný moment zápasu). V 9´měl golman domácích hodně co dělat s nebezpečným centrem a potom ve 13´po rohovém kopu opět Strážnice se balon odrazil až na 16ctku a krásnou střelou z její hranice zakončoval hráč přes golmana vrchem k tyči a Tasovští diváci mohli enom breptat. Ve 23´sa dostali do šance konečně aj domácí a řekl bych, že do největší v zápase, když po podaženém centru nejprve z první zakončovali do golmana a z následného odražené do boční sítě. Za minutu na to byla šance Tasova znovu na světě, ale pěkná střela z dálky minula břevno skoro o metr. V minutě 27mé Strážnica střílala hlavou na prázdnů branku z nějakých 6ti metrů po centru, golman byl na druhé straně brány, ale trestuhodně šanci zahodila-balon šel mimo o půl metru. 36´a přímý kop z 25metrů Strážnice k tyči a vynikající zákrok domácího golmana.
2. poločas začali lépe opět hosté a po centru v 52´hlavičkovali jen do golmana. Tasov korigoval tím samým způsobem v 58´ akorát střela šla mimo branku. V 63´po protiútoku Strážnice sme viděli střelu z dobrých 20ti metrů do vinklu, ale Tasovský golman dechberoucím zákrokem uklidnil diváky. V 72´po nepříjemném zákroku Tasovského hráče, který viděl po druhé ŽK i ČK, musel odkráčet z hřiště. Ke konci zápasu v 82´mohli hosté ještě navýšit svoje vedení, ale střela z 25metrů míjela těsně tyč.
Shrnutí: Tasovu chybělo 5lidí ze zákl. sestavy, ale na to sa vymlůvat nemožů, protože Strážnici chybělo taky rovněž 5, možná 6, podle mých informací.
Strážničtí hráči předvedli pěknou hru,chodili si pro balony, nabíhali si, byli rychlejší, aktivnější, chtěli mět víc ze hry a proto zcela zaslouženě vezou body domů. Oproti tomu Tasov nehorázně moc fauloval a z jeho obvyklé hry sme viděli jenom špetku.
Rozhodčí: Kolář zápas zvládnul podle mňa na slušných 7/10, rozdal karty, tak jak sa měly, hru měl pod kontrolou téměř po celou dobu, krom jedné situace po faulu. Lajnový rozhodčí Hodonský take nedělal chyby, akorát jeden offside odmával špatně.
Tady si možete prohlédnůt gola na 0:2, kterého sem já natočil a vložil spoluhráč Vašek Spáčil: gol na 0:2

Hráči-soupiska

26. srpna 2008 v 22:35 | Jeňa Halíček |  Lipov "B"
V závorce je uvedeno na jakou pozici hráč případně nastupuje.

Soupiska hráčů

26. srpna 2008 v 21:58 | Jeňa Halíček |  Lipov "A"

Diváci: 120
Už před začátkem utkání sme sa nebavili v kabině o ničem jiném, než o tom, že body mosá zostat za každů cenu doma, protože soupeř nebyl silný. Začátek utkání byl jednoznačný, protože Lipov byl dopředu hodně nebezpečný a hodně zakončoval. Vážnější koncovku měl hned v úvodu Martin Urbánek, když po centru hlavičkoval těsne nad břevno. Do vedení sme šli v 10´, když Fafek dal pod sebe, balon sa odrazil od obránce a Martin Urbánek už s koncovkou neměl problém. Tlačili sme dál, ale co sme opravdu nečekali bylo, když zatahl hostující hráč k vápnu, tam mu balon utekl, náš golman vyběhl, Bueno byl rychlejší a chtěl před hostujícím hráčem odkopnůt balon, ale špatně mu to sedlo a míč doletěl až na malé vápno, kde Domanínský forward zakončil z volleye do branky na 1:1 to bylo v minutě 15cté. Netrvalo dlouho a z protiútoku dali hosté gol znovu, když útočník unikal až k vápnu, tam by ho Baranovič ubránil, ale balon se odrazil zpátky k útočníkovi a ten zakončil přes vyběhnutého golmana na 1:2. Infarktová situace nastala cca 15minut před koncem prvního poločasu, když hosté dávali už na 1:3 a to tak, že někdo zafauloval Buena, rozhodčí nechal hru pokračovat a Domanínský hráč z 16ctky zakončil do sítě k tyči střelou po zemi. V prvních 45minutách Lipovští hráči zakončovali X-krát, ale bez golového efektu.
2. poločas naznačil, že v kabině o přestávce byl pěkný větr a proto sa hráči Domanína z vedení neradovali dlouho. Ve 47´dostal Fafek nahrávku středem až k 16tce-golman vyběhl, ale Fafek sa s koncovků nemýlil-dal to po zemi a 2:3. V 53´už bylo srovnané a gola si připsal Radek Mlýnek po standartní situaci: 0,5 metru za 16ctkou, přesně veprostřed si postavil balon a přes zeď dal do vinklu a bylo srovnané 3:3. V minutě 70´ šel Lipov už do vedení, když Martin Urbánek udělal kus práce a unikl po lajně, potom vběhl podél lajny do 16ctky, nahrával Mirovi Mikeskovi a ten dal levačkou po zemi z nějakých 8mi metrů k tyči na 4:3. V zápase byla vytažená aj červená karta a viděl ju hostující hráč po druhé žluté za kibicování na rozhodčího 15minut před koncem. Vedení 4:3 nám nestačilo a tlačili sme sa neustále kupředu a zakončovali. Z vážnějších šancí bych uvedl Fafkovu střelu z úhlu do boční sítě a zanedlouho nastřelil taky z úhlu, ale tyč. Mira Mikeska mohl navyšovat taky, ale téměř z nulového úhlu, přes vyběhnutého golmana zakončoval místo nahrávky na volné spoluhráče, ale balon proběhl jen kousek před brankovou čarou podélně. Zápas byl už skoro u konce, ale hostující hráči nám přichystali málem nepěkné překvapení, když minutu před koncem s pomocí teče obránce zakončovali do břevna.
Shrnutí: Lipov jasně ovládl hru a dějství celého druhého poločasu a za aktivitu a obětavost sme vytěžili 3body. V první půli Domanín proměnil vyložené šance, ale v druhé měli jen jednu koncovku na našu branku.
Rozhodčí: Pyclík: hodnotil bych jeho výkon jako průměrný, ale mohl tahat za 2 zákroky na naše hráče aj rovnou červenou kartu, když Best přešel přes dva hráče, proti němu stál už jenom jeden obránce a smýkli ho přes nohy zezadu (bylo to dost daleko od branky) a potom Kaďu zařezali u lajny jak unikal.
Pomezní: Barák: mimochodem píská aj divizi. Odvedl vynijající výkon a nemám co bych mu vytkl.
K závěru bych dodal, že mňa mrzí fakt, že diváci vůbec netleskali, nefandili atd. a místo podpory raděj kibicovali a to hráčům rozhodně na výkonu nepřidá, ale tak už to u nás chodí.
Zákl. sestava Lipova:
Vrba
Bueno-Baranovič-Podlucký-Kaďa
Martin Urbánek-Raděk Mlýnek-J. Maňák-Best
Mira Mikeska-Fafek
Střídání: 65´Ondra Kožela za Besta, 72´Vašek Spáčil za Kaďu a v 90´ já za Martina Urbánka

Hrubá Vrbka-Ratíškovice "B"

23. srpna 2008 v 20:07 | Jeňa Halíček |  Fotbal-sledoval sem

ZD Horňácko Hrubá Vrbka 0:0 FK Baník Ratíškovice "B"

Diváci: 55
Ve Vrbce sme neviděli nikterak zajímavý fotbal, ale několika dobrým golovkám sme přihlíželi. Domácí museli hned v 5´střídat po zranění hráče. A v 6´se hosté dostali do šance-zakončující hráč střílel z 20ti metrů, golman vyrazil před sebe a další hráč Ratíškovic málem dorazil balon do sítě, ale obránce domácích byl rychlejší a odkopl balon. Za 4minuty hosté zahrozili znovu, přes vyběhnutého golmana míjel lob útočníka břevno o cca 20cm. V průběhu 17´sme viděli jednu z největších šancí domácích a to po úniku hned 3 hráčů, šli sami na jednoho obránce, ten byl překonán a z pozice penalty, přes vyběhnutého golmana zakončil záložník jen do tyče. Za minutu hořelo aj u branky Vrbky, po rohu plul balon vedle tyče, po hlavičce hostujícího hráče. 27´a únik rychlého záložníka Vrbky až do vápna, ale koncovka do golmana. Ve 44´dali Raťky málem gola do šatny Vrbce, ale ti měli štěstí, protože po rohu koncovku vyhlavičkoval obránce z brankové čáry.
2.poločas už byl o neco slabší, co sa týče hry, aj šancí. V 67´nejprve hlavičkovali domácí po rohu 0,5 metru mimo. V 73´sa kopal take roh Ratíškovic a po skrumáži hráčů zakončovali do svého hráče a ten dal z první do branky-gol ale neplatil, kvůli offsidové pozici. 82´a únik aktivního pravého záložníka Vrbky až do vápna, tam už mohl zakončovat, natahl na sebe vybíhající obránce, aj golman už vybíhal, ale chytře zvolil nahrávku na spoluhráče-ten mohl zakončit téměř do prázdné, ale ve Vrbce zvonila konstrukce branky po jeho střele už podruhé a to na břevně. Domácí mohli vsítit branku v 90´když po centru nějak 5metrů za velké vápno, zakončoval útočník ze zemi z první přes obránce, točenou střelou mimo tyč, nějakých 30cm.
Rozhodčí: Martin Hlaváček (Suchov) - jeho výkon byl stejně mizerný, jako minulý týden v Tasově, pískal hloupé fauly nebo fauly, po kterých se hraje a když nekdo nekoho říznul na zem, tak sa hrálo dál.
SHRNUTÍ: Fotbal pro diváka nijak nezajímavý. Ratíškovice nepředvedli žádnou oslnivou hru, jen spoustu nakopávaných balonů a ze hry téměř žádné zakončení. Podle jejich řečí o postupu a výkonu, bych raděj slovo postup nepoužíval nebo to bylo možná dost přehnané gesto-do té doby, než budou výsledky a hra. Na druhou stranu bych je zas pochválil, protože i po vstřelení gola z offsidu, zachovali disciplínu a nenadávali a nedohadovali sa s rozhodčíma jak malé děcka. K závěru bych dodal, že domácí pomezní hodně ukřivďil posledních 20-25minut zápasu hostům, když snad po každé akci dopředu zamával offside, který ani nebyl.
Gol z offsidu si možete prohlédnůt na natočeném videu mnů a vloženém kamošem Vaškem Spáčilem z našeho útočného Lipovského tandemu :-): gol z offsidu

Diváci: 500

Ve 12´ špičkově nacentroval Valášek na nabíhajícího Kohůta a ten sa hlavou nemýlil-1:0. V probíhající 24´kopali hosté roh, hostující hráč zakončoval hlavou do ruky bránícího hráče Velké a od ní se odrazil balon do tyče. Za ruku ve vápně sa kopala penalta, kterou exekutor proměnil k tyči na 1:1-golman Sládeček vystihl místo střely, ale na přesnou střelu byl krátký. Ve 33´měl Velický golman znovu co dělat, když z 30ti metrů pálil hostující hráč a jeho střela nepříjemně skákala. Po rohovém kopu Kučery ve 41´zakončoval Laga hlavou, ale pouze desítky centimetrů nad. V 71´mohli hosté dat vítězného gola, ale nestalo sa tak, protože hráč Bavor z half volleye pálil půl metru nad z hranice 16ctky. Poslední vážnější akce se zrodila v 76´, když Veličané centrovali zlevé strany, hostující obránce to chtěl odhlavičkovat a div nepřekvapil všechny diváky, když jeho hlavička jen těsně míjela spojnici branky.

Shrnutí: Utkání navštívilo hodně diváků, nemohli si ale pošmáknout na výkonech a předvedené hře, protože hlavně ve druhém poločase sme neviděli vážnější koncovku, ani nějakou extra hru.

Diváci: 80

První poločas byl pro diváka nuda a mohli sme vidět jenom dvě vážnější akce. Ta první byla hned ve 2´, když Fafek z velkého úhlu napálil boční síť a ve 29´utekl záložník po lajně, podival sa, dal pěkný centr na 16ctku a z ní vypálil z voleye Mira Pavlica k tyči na 1:0 - golman byl bez šance. Druhý poločas zcela úplně ovládl agilnější Lipov, ale vždy skvěle zachytal Štěpán Stanislav.Jedno vážnější zakončení měli během 30min druhého pol. aj domácí a to po rohu, hlavičkoval nejvyšší hráč Tasova mimo a ještě Rýśa Slovák tvrdou střelou z 25metrů taky metr nad. Problémy měl Štěpán se střelou Leskyho v 65´, ale vyškrábl to na roh. V 73´museli domácí už lovit balon ze sítě, jelikož obránce Kaďa nádherně nacentroval do vápna na právě Leskyho a ten rozběhnutý, dal hlavou do protipohybu na 1:1. Lipov dál usiloval o 3 body, ale 10minut před koncem viděl Milan Fišer za údajné filmování druhou žlutou odměnu a musel tak zamířit směr kabiny. Zápas gradoval a diváci už očekávali od zápasu remízu, protože průběh zápasu tomu nasvědčoval. 3minuty před koncem sme viděli fotbalovou parádu, když Rýša Slovák zády k brance(na 16tce stál) nacentroval do běhu a do velkého úhlu Mirovi Pavlicovi, na toho vyběhl golman, balon ho přeskočil a Mira dal střelu (vypadalo to spíš jak táhlý centr), která zapadla těsně za zadní tyč a mohl sa radovat aj z vítězného golu pro Tasov.

Shrnutí: Zápas byl vyrovnaný, co se týče prvního dějství. Druhý poločas mohl Lipov aj otočit, ale nakonec sa radovali domácí. K rozhodčímu bych řekl asi tolik, že zápas určitě ovlivňoval špatnými výroky, nezapískanými fauly a taky podle toho to vypadalo. Na druhou stranu bych určitě pochválil oba pomezní, ke kterým bych neměl sebemenší výtky.

12. srpna 2008 v 18:10 | Jeňa Halíček

Docházka a rozdělení se může měnit, podle předvedených výkonů a návštěvnosti.

Příčinou nepravidelné docházky je to, že někteří hráči ještě studují nebo chodí do práce.

Nejlepší nahravač: Pavel Dvorský, Vlastik Trýska, Leoš Trýska
Kdo k tomu má nejaké připomínky, tak ať klidně neco napíše ;-)

Trocha historie

11. srpna 2008 v 23:12 | Jeňa Halíček |  Florbal
Zakladateli rekreačního florbalu v Lipově jsou bratři Vlastik a Leoš Trýskovi. Na přelomu roku 1998/1999 mně a několika kamarádům dali podnět k tomu, aby jsme provozovali tento pěkný sport.
Docházka: Ze začátku nás chodívalo hrávat jen 6-8 stabilně, ale později, když už někteří neměli čas provozovat florbal, tak jsem převzal vedení já, jako zodpovědná osoba(s největší docházkou) a sehnal sem hráče nové, kteří měli zájem chodívat hrávat.
Někomu ta docházka vydržela dodneška, někteří chodí občas a někteří skončili. Za tu dobu už pamatuju, že se tu vystřídalo kolem 50ti různých lidí.
Místo: Nejprve sme hrávali asi rok a půl ve staré školní tělocvičně na malé branky. Ale potom vlastními silami Vlastik Trýska svařil a vyrobil branky o neco větší, které jsou pro naši hru absolutně vyhovující a proto jsme začali hrávat na sokolovně. Chodili sme tam cca 6-6,5 roka, až to doby, když došlo k neshodám mezi nama a provozovateli sokolovny a proto jsme se přesunuli zpátky, ale už do nové školní tělocvičny. Tam už budeme chodit teď 3tím rokem.
Hráváme systémem 3vs3, protože prostory ve kterých hrajeme, nejsou zas tak velké, abychom hrávali ve větším počtu a za ty roky už jsme si na to zvykli.
Kdy hráváme: První asi 4roky jsme se scházeli 1x za týden ve středu, ale od jisté doby, když nás chodívalo hrávat dost, tak někdo navrhl, aby jsme chodívali i v pondělí. Nápad to byl dobrý a tak chodíváme hrát vždycky v pondělí a ve středu.
Závěr: Ještě bych doplnil, že mňa trochu mrzí, že se někdy nesejdeme a potom si nezahrajeme. Na druhou stranu zase každý nemá vždycky čas a proto je to omluvitelné. Samo, že jsem radši, když mně dají někteří dopředu vědět.
Za ty roky co to hrajeme, tak se naštěstí nikomu nic nestalo a za to jsem rád. Když nepočítám můj na 2x zlomený článek na palci u nohy.
== VŠEM FLORBALOVÝM HRÁČŮM A MÍSTNÍM KAMARÁDŮM, PŘEJU HODNĚ VSTŘELENÝCH BRANEK A DOBRÝ PROŽITEK ZE HRY. ==
Jeňa :-)

Lipov "B"-Nová Lhota

11. srpna 2008 v 21:58 | Jeňa Halíček |  Fotbal-hrál sem
Přátelské utkání
Sokol Lipov "B"(IV. třída) 0:1 (0:1) FK Nová Lhota(III.třída)

V zápase sme viděli spoustu chyb, málo kombinační hru a špatné vykrývání prostoru. Gol byl vstřelen cca ve 20´, když z protiútoku po centru Baňa chtěl vykopnůt z malého vápna, ale balon sa od jeho nohy odrazil k protihráčovi a z blízký už trefil k tyči. Já sem měl 5možností na gola: 1x vedle, 2x do golmana, 1x sem trefil chráničem hodně nad bránu a eště jednů 2metry vedle. Vašek Spáčil zkůšal šikovný lob na golmana, ale těsně minul branku. Další jeho šance skončila v brankařovi, protože to měl na dlůhů nohu a nestačil vybrat místo k zakončení. Rosťa Moravec taktéž 2x netrefil ideálně a tak nakonec po pěkném centru od Ladě Matuly na Koňa sme sa k remíze neprobojovali, protože těsně minul hlavou vinkl. Lhotky měli taky šance, ale 2x to skončilo v boční síti, a 3x půl metru mimo.

Eště sem zapoměl na Miškeříkovu standartku skoro ze 40ti metrů, která letěla přímo do vinklu, ale golman koncem prstů na poslední chvílu vytahnul na roh.

Diváci: 130

Utkání nebylo nijak atraktivní, ale v prvním poločase sa bylo na co dívat, ale až v 18´když hostující útočník zatahl do vápna, posunul si balon kolem vyběhnutého golmana, chtěl ho přeskočit, ale ten ho zabrzdil nohama-spadl a balon sa dostal až za lajnu / penalta sa měla kopat, ale nestalo sa tak a Lužicám byla upřená. Ve 20´sa už Lužice radovali z gola, když centrovali zprava a hostující hráč Anovčin hlavičkoval do zemi od níž balon odskočil až do horní poloviny branky a bylo 0:1. Ve 24´hořelo Lipovu za patama znovu, když po levé straně zatahl až do vápna hráč Baníku, ale k jeho smůle zakončil do boční sítě. Hned za minutu po rozehrávce hostů, Fafek aktivním pressingem obral obránce, sám sa řítil na branku, ale koncovka skončila těsně mimo branku. V minutě 28mé mohli Lužice zvýšit vedení, když pěkně nahráli útočníkovi mezi 4 obránce, ten nastartoval sám na golmana, ale střela mu nesedla a skončila metr mimo branku. Ve 31´sa dočkal Lipov vyrovnání po rohovém kopu sa dostal balon do skrumáže hráčů, kůsek za malým vápnem a nakonec nová tvář Lipova- Radek Mlýnek s pomocí tyče vyrovnal na 1:1. Ve druhém dějství sa do vyložené šance hosté už nedostali. Lipov měl 2 větší šance, když Martin Urbánek v79´centroval zleva na Fafka, ten trestuhodně minul a potom sám M. Urbánek v 85´ z úhlu střílel taky mimo, ve velkém vápně.

Shrnutí: Fotbal to nebyl o hodně koncovkách, hlavně co se týče 2. poločasu a proto i dělba bodů je nakonec zasloužená pro obě mužstva.
Nějaké fotky a video ze zápasu, najdete na stránce Lužic tady:

Tasov-Domanín

11. srpna 2008 v 21:48 | Jeňa Halíček |  Fotbal-sledoval sem
Hroznová Lhota "B"(TJ Tasov) 5:1(2:0) Sokol Domanín

Diváci: 120

Tasov byl jednoznačně aktivnějším celkem a ve 21´ sa domácí borci radovali po golu R.Slováka, který pěkně zasekl ve velkém vápně za obránca a následně pěkně přestřelil aj golmana na 1:0. Gol na 2:0 padl ve 25´, když tentýž hráč z většího úhlu kopal přímý kop, golman Domanína počítal s tým, že střelu zastaví zeď a proto sa jaksi nehýbal a střela vedle zdi skončila v brance u bližší tyče. Z velkého úhlu ve 33´za hranicí 16ctky kopal aj Domanín-ze hry, ale pouze do tyče a ve 40´po rohu hlavičkoval hostující hráč rovněž do tyče. Ve 2. poločase už nebyla hra od Tasova tak pěkná a kombinační, ale branky padaly aj přesto. V 57´centrovaný balon utekl aj golmanovi, aj obráncovi Domanína a našlápnutý Gavlík dostihl balon a dával do prázdné z úhlu levou už ne 3:0. Hosté zahrávali standartku cca 4metry za půlků a střela nebo centr skončil na břevně. Gavlík sa radoval v 64´znova, když do horní poloviny branky, skoro doprostřed zakončil z 20ti metrů. Domanín sa trefil "skoro" mezi 3 tyče poprvní až v 72´, když centrovaný balon Tasova, obránce Domanína málem odkopl do vlastní branky, ale k jeho štěstí to byla enom tyč. Diváci viděli v 74´ČK, když Joška Nekarda za kecání dostal ŽK a následně ČK za neustálé diskutování s rozhodčím. V 81´dosáhl Gavlík hattricku, když křižmou střelou vně velkého vápna zakončil k tyči a mohl zvihat ruky nad hlavu. Hosté sa dočkali čestného úspěchu až 3minuty před koncem, když útočník pronikl do vápna, zakončil do golmana-balon sa odrazil a následně dal pod sebe a tam už číhali dva Domanínští hráči a do prázdné sa trefili.

Shrnutí: Tasov první mistrák jasně vyhrál a to hlavně díky lepší souhře. Domanín byl dopředu neškodný.

Lipov "B" - Družba Bukovany

10. srpna 2008 v 13:54 | Jeňa Halíček |  Fotbal-hrál sem
Sokol Lipov "B" 2:2 (1:2) Družba Bukovany

Diváci: 40

Zápas začali líp hosté, když už po 40sekundách dali na 0:1, když náš golman vyrazil balon, stoper hlavičkoval na protihráča a ten přestřelil golmana do horní poloviny branky. V 25´mohli hosté zvýšit, když útočník šel sám na golmana, ale Roman Nagy ho dobře otravoval a koncovku si náš golman už pokryl. Ve 42´sme sa dočali vyrovnání, když Víťa Šmehlík nahrál na střed Jendovi Červenkovi a jeho přízemní střela z 20ti metrů zapadla přesně k tyči - golman plachtil už marně. Do poslední minuty prvního dějství si hosté udělali znovu golovou radost, když Kůň ztratil balon na půlce, zatahli k vápnu a na jeho hranici sa to přes naše dva bránící hráče poodrážalo, Bukovanský forward dal patou za sebe a s pomocí teče útočník zakončil do branky. Ve druhém poločase sme jasně převzali iniciativu, ale šancí bylo pořád poskromnu. Bukovany v průběhu druhé půle zakončili z velké dálky z voleye pouze to středu branky a tak 15minut před koncem Vašek Spáčil pálil z první z 16ctky těsně vedle a následně za minutu Víťa Šmehlík skoro z 25metrů nastřelil břevno. Šance a tlak nasvědčoval vyrovnání a teho sme sa taky dočkali, když v půlce Hačuka sklepnul na našeho nejzkušenějšího hráča Jošku Miškeříka-stopera a ten dal pěkně tenchnicky z mírného úhlu z cca 18cti metrů do horní půlky branky na zadní tyč. 3minuty před koncem sme centrovali ze strany, přetažený centr utékl aj golmanovi, Víťa Šmehlík hlavičkoval téměř z nulového úhlu do branky, balon sa odrazil k Jendovi Červenkovi a ten z těžké pozice levou nastřelil tyč a pak sa to odrazilo k obráncovi stojícím na brank. čáře. Za minutu byla opět velká šanca, když Laďa Matula z rohu nacentroval a Kůň prudkou hlavou do protipohybu minul jen o chlup.

Sokol Lipov "B" 4:2 (1:2) dorost Lipov

Za deštivého počasí nastoupili Lipovské celky na trávník a po nějakých 10minutách, sa dorostenci radovali z gola, když kopali roh, balon sa ve vápně 3x poodrážal a nakonec Jakub Frola dal golmanovi mezi nohama na 0:1. Neuběhla dlouhá doba a védli už 0:2, když Zdeňa S. nahrával Miškeříkovi, temu to na mokrém terénu ujelo od nohy a Milan Petrucha už v pohodě golmana přeloboval. Hned za minutu sme sa dostali do šance aj my, když z 16ctky pálil Hačuka do spojů a za další chvílu sa už radoval z gola, když Peťa Kostelanský rozehrával roh, Fafek nejml.-golman balon jen vyškrábl a Hačuka do prázdné na 1:2. V druhém poločase už to byla spíše hra podle našich osnov, když nejprve vyslal záložník Vaška Spáčila, ten zatahl do vápna a z nějakých cca 10metrů přes vyběhnutého golmana zakončil do brány, kůsek od tyče. Na 3:2 už dával Basa, když pěkně vrchem překonal Fafka nejm. za 16ctků. Tomu předcházala eště Basova střela ze stejné pozice, ale skončila na spojnici tyče a břevna. Na konečných 4:2 sem dal já, 10minut před koncem, když Vašek Spáčil rozehrál roh, balon sa dostal ke Koňovi, ze zadu měl obránca, já sem mu balon odebral a z penaltové pozice sem zamířil do horní poloviny branky. Kůň eště mohl dávat sám branku, když nadějně hlavičkoval, ale pouze těsně mimo.