Hroznová Lhota "B"-Lipov

16. srpna 2008 v 20:09 | Jeňa Halíček |  Fotbal-hrál sem
Sokol Hroznová Lhota "B"(Tasov) 2:1 (1:0) Sokol Lipov

Diváci: 80

První poločas byl pro diváka nuda a mohli sme vidět jenom dvě vážnější akce. Ta první byla hned ve 2´, když Fafek z velkého úhlu napálil boční síť a ve 29´utekl záložník po lajně, podival sa, dal pěkný centr na 16ctku a z ní vypálil z voleye Mira Pavlica k tyči na 1:0 - golman byl bez šance. Druhý poločas zcela úplně ovládl agilnější Lipov, ale vždy skvěle zachytal Štěpán Stanislav.Jedno vážnější zakončení měli během 30min druhého pol. aj domácí a to po rohu, hlavičkoval nejvyšší hráč Tasova mimo a ještě Rýśa Slovák tvrdou střelou z 25metrů taky metr nad. Problémy měl Štěpán se střelou Leskyho v 65´, ale vyškrábl to na roh. V 73´museli domácí už lovit balon ze sítě, jelikož obránce Kaďa nádherně nacentroval do vápna na právě Leskyho a ten rozběhnutý, dal hlavou do protipohybu na 1:1. Lipov dál usiloval o 3 body, ale 10minut před koncem viděl Milan Fišer za údajné filmování druhou žlutou odměnu a musel tak zamířit směr kabiny. Zápas gradoval a diváci už očekávali od zápasu remízu, protože průběh zápasu tomu nasvědčoval. 3minuty před koncem sme viděli fotbalovou parádu, když Rýša Slovák zády k brance(na 16tce stál) nacentroval do běhu a do velkého úhlu Mirovi Pavlicovi, na toho vyběhl golman, balon ho přeskočil a Mira dal střelu (vypadalo to spíš jak táhlý centr), která zapadla těsně za zadní tyč a mohl sa radovat aj z vítězného golu pro Tasov.

Shrnutí: Zápas byl vyrovnaný, co se týče prvního dějství. Druhý poločas mohl Lipov aj otočit, ale nakonec sa radovali domácí. K rozhodčímu bych řekl asi tolik, že zápas určitě ovlivňoval špatnými výroky, nezapískanými fauly a taky podle toho to vypadalo. Na druhou stranu bych určitě pochválil oba pomezní, ke kterým bych neměl sebemenší výtky.