Lipov "B" - dorost Lipov

10. srpna 2008 v 13:48 | Jeňa Halíček |  Fotbal-hrál sem
Přátelské utkání:
Sokol Lipov "B" 4:2 (1:2) dorost Lipov

Za deštivého počasí nastoupili Lipovské celky na trávník a po nějakých 10minutách, sa dorostenci radovali z gola, když kopali roh, balon sa ve vápně 3x poodrážal a nakonec Jakub Frola dal golmanovi mezi nohama na 0:1. Neuběhla dlouhá doba a védli už 0:2, když Zdeňa S. nahrával Miškeříkovi, temu to na mokrém terénu ujelo od nohy a Milan Petrucha už v pohodě golmana přeloboval. Hned za minutu sme sa dostali do šance aj my, když z 16ctky pálil Hačuka do spojů a za další chvílu sa už radoval z gola, když Peťa Kostelanský rozehrával roh, Fafek nejml.-golman balon jen vyškrábl a Hačuka do prázdné na 1:2. V druhém poločase už to byla spíše hra podle našich osnov, když nejprve vyslal záložník Vaška Spáčila, ten zatahl do vápna a z nějakých cca 10metrů přes vyběhnutého golmana zakončil do brány, kůsek od tyče. Na 3:2 už dával Basa, když pěkně vrchem překonal Fafka nejm. za 16ctků. Tomu předcházala eště Basova střela ze stejné pozice, ale skončila na spojnici tyče a břevna. Na konečných 4:2 sem dal já, 10minut před koncem, když Vašek Spáčil rozehrál roh, balon sa dostal ke Koňovi, ze zadu měl obránca, já sem mu balon odebral a z penaltové pozice sem zamířil do horní poloviny branky. Kůň eště mohl dávat sám branku, když nadějně hlavičkoval, ale pouze těsně mimo.