Lipov "B" - Družba Bukovany

10. srpna 2008 v 13:54 | Jeňa Halíček |  Fotbal-hrál sem
Sokol Lipov "B" 2:2 (1:2) Družba Bukovany

Diváci: 40

Zápas začali líp hosté, když už po 40sekundách dali na 0:1, když náš golman vyrazil balon, stoper hlavičkoval na protihráča a ten přestřelil golmana do horní poloviny branky. V 25´mohli hosté zvýšit, když útočník šel sám na golmana, ale Roman Nagy ho dobře otravoval a koncovku si náš golman už pokryl. Ve 42´sme sa dočali vyrovnání, když Víťa Šmehlík nahrál na střed Jendovi Červenkovi a jeho přízemní střela z 20ti metrů zapadla přesně k tyči - golman plachtil už marně. Do poslední minuty prvního dějství si hosté udělali znovu golovou radost, když Kůň ztratil balon na půlce, zatahli k vápnu a na jeho hranici sa to přes naše dva bránící hráče poodrážalo, Bukovanský forward dal patou za sebe a s pomocí teče útočník zakončil do branky. Ve druhém poločase sme jasně převzali iniciativu, ale šancí bylo pořád poskromnu. Bukovany v průběhu druhé půle zakončili z velké dálky z voleye pouze to středu branky a tak 15minut před koncem Vašek Spáčil pálil z první z 16ctky těsně vedle a následně za minutu Víťa Šmehlík skoro z 25metrů nastřelil břevno. Šance a tlak nasvědčoval vyrovnání a teho sme sa taky dočkali, když v půlce Hačuka sklepnul na našeho nejzkušenějšího hráča Jošku Miškeříka-stopera a ten dal pěkně tenchnicky z mírného úhlu z cca 18cti metrů do horní půlky branky na zadní tyč. 3minuty před koncem sme centrovali ze strany, přetažený centr utékl aj golmanovi, Víťa Šmehlík hlavičkoval téměř z nulového úhlu do branky, balon sa odrazil k Jendovi Červenkovi a ten z těžké pozice levou nastřelil tyč a pak sa to odrazilo k obráncovi stojícím na brank. čáře. Za minutu byla opět velká šanca, když Laďa Matula z rohu nacentroval a Kůň prudkou hlavou do protipohybu minul jen o chlup.