11. srpna 2008 v 21:52 | Jeňa Halíček |  Fotbal-sledoval sem
Sokol Lipov 1:1 (1:1) TJ Baník Lužice
Branky: Radek Mlýnek - Josef Anovčin

Diváci: 130

Utkání nebylo nijak atraktivní, ale v prvním poločase sa bylo na co dívat, ale až v 18´když hostující útočník zatahl do vápna, posunul si balon kolem vyběhnutého golmana, chtěl ho přeskočit, ale ten ho zabrzdil nohama-spadl a balon sa dostal až za lajnu / penalta sa měla kopat, ale nestalo sa tak a Lužicám byla upřená. Ve 20´sa už Lužice radovali z gola, když centrovali zprava a hostující hráč Anovčin hlavičkoval do zemi od níž balon odskočil až do horní poloviny branky a bylo 0:1. Ve 24´hořelo Lipovu za patama znovu, když po levé straně zatahl až do vápna hráč Baníku, ale k jeho smůle zakončil do boční sítě. Hned za minutu po rozehrávce hostů, Fafek aktivním pressingem obral obránce, sám sa řítil na branku, ale koncovka skončila těsně mimo branku. V minutě 28mé mohli Lužice zvýšit vedení, když pěkně nahráli útočníkovi mezi 4 obránce, ten nastartoval sám na golmana, ale střela mu nesedla a skončila metr mimo branku. Ve 31´sa dočkal Lipov vyrovnání po rohovém kopu sa dostal balon do skrumáže hráčů, kůsek za malým vápnem a nakonec nová tvář Lipova- Radek Mlýnek s pomocí tyče vyrovnal na 1:1. Ve druhém dějství sa do vyložené šance hosté už nedostali. Lipov měl 2 větší šance, když Martin Urbánek v79´centroval zleva na Fafka, ten trestuhodně minul a potom sám M. Urbánek v 85´ z úhlu střílel taky mimo, ve velkém vápně.

Shrnutí: Fotbal to nebyl o hodně koncovkách, hlavně co se týče 2. poločasu a proto i dělba bodů je nakonec zasloužená pro obě mužstva.