Tasov-Domanín

11. srpna 2008 v 21:48 | Jeňa Halíček |  Fotbal-sledoval sem
Hroznová Lhota "B"(TJ Tasov) 5:1(2:0) Sokol Domanín

Diváci: 120

Tasov byl jednoznačně aktivnějším celkem a ve 21´ sa domácí borci radovali po golu R.Slováka, který pěkně zasekl ve velkém vápně za obránca a následně pěkně přestřelil aj golmana na 1:0. Gol na 2:0 padl ve 25´, když tentýž hráč z většího úhlu kopal přímý kop, golman Domanína počítal s tým, že střelu zastaví zeď a proto sa jaksi nehýbal a střela vedle zdi skončila v brance u bližší tyče. Z velkého úhlu ve 33´za hranicí 16ctky kopal aj Domanín-ze hry, ale pouze do tyče a ve 40´po rohu hlavičkoval hostující hráč rovněž do tyče. Ve 2. poločase už nebyla hra od Tasova tak pěkná a kombinační, ale branky padaly aj přesto. V 57´centrovaný balon utekl aj golmanovi, aj obráncovi Domanína a našlápnutý Gavlík dostihl balon a dával do prázdné z úhlu levou už ne 3:0. Hosté zahrávali standartku cca 4metry za půlků a střela nebo centr skončil na břevně. Gavlík sa radoval v 64´znova, když do horní poloviny branky, skoro doprostřed zakončil z 20ti metrů. Domanín sa trefil "skoro" mezi 3 tyče poprvní až v 72´, když centrovaný balon Tasova, obránce Domanína málem odkopl do vlastní branky, ale k jeho štěstí to byla enom tyč. Diváci viděli v 74´ČK, když Joška Nekarda za kecání dostal ŽK a následně ČK za neustálé diskutování s rozhodčím. V 81´dosáhl Gavlík hattricku, když křižmou střelou vně velkého vápna zakončil k tyči a mohl zvihat ruky nad hlavu. Hosté sa dočkali čestného úspěchu až 3minuty před koncem, když útočník pronikl do vápna, zakončil do golmana-balon sa odrazil a následně dal pod sebe a tam už číhali dva Domanínští hráči a do prázdné sa trefili.

Shrnutí: Tasov první mistrák jasně vyhrál a to hlavně díky lepší souhře. Domanín byl dopředu neškodný.