Tasov-Strážnice

31. srpna 2008 v 12:13 | Jeňa Halíček |  Fotbal-sledoval sem

Sokol Hroznová Lhota B 0:2 (0:2) Jiskra Strážnice

Diváci: 110
Před začátkem utkání sem předpokládal, že to bude jasná záležitost domácích, ale omyl byl na světě hned v 5´ kdy nahrávka Strážnického hráča na útočníka utěkala před 3ma Tasovskýma obráncama, mezi něma sa protahnul(prosptintoval) hostující hráč a z 20ti metrů dal krásného angličana na 0:1 (krásný moment zápasu). V 9´měl golman domácích hodně co dělat s nebezpečným centrem a potom ve 13´po rohovém kopu opět Strážnice se balon odrazil až na 16ctku a krásnou střelou z její hranice zakončoval hráč přes golmana vrchem k tyči a Tasovští diváci mohli enom breptat. Ve 23´sa dostali do šance konečně aj domácí a řekl bych, že do největší v zápase, když po podaženém centru nejprve z první zakončovali do golmana a z následného odražené do boční sítě. Za minutu na to byla šance Tasova znovu na světě, ale pěkná střela z dálky minula břevno skoro o metr. V minutě 27mé Strážnica střílala hlavou na prázdnů branku z nějakých 6ti metrů po centru, golman byl na druhé straně brány, ale trestuhodně šanci zahodila-balon šel mimo o půl metru. 36´a přímý kop z 25metrů Strážnice k tyči a vynikající zákrok domácího golmana.
2. poločas začali lépe opět hosté a po centru v 52´hlavičkovali jen do golmana. Tasov korigoval tím samým způsobem v 58´ akorát střela šla mimo branku. V 63´po protiútoku Strážnice sme viděli střelu z dobrých 20ti metrů do vinklu, ale Tasovský golman dechberoucím zákrokem uklidnil diváky. V 72´po nepříjemném zákroku Tasovského hráče, který viděl po druhé ŽK i ČK, musel odkráčet z hřiště. Ke konci zápasu v 82´mohli hosté ještě navýšit svoje vedení, ale střela z 25metrů míjela těsně tyč.
Shrnutí: Tasovu chybělo 5lidí ze zákl. sestavy, ale na to sa vymlůvat nemožů, protože Strážnici chybělo taky rovněž 5, možná 6, podle mých informací.
Strážničtí hráči předvedli pěknou hru,chodili si pro balony, nabíhali si, byli rychlejší, aktivnější, chtěli mět víc ze hry a proto zcela zaslouženě vezou body domů. Oproti tomu Tasov nehorázně moc fauloval a z jeho obvyklé hry sme viděli jenom špetku.
Rozhodčí: Kolář zápas zvládnul podle mňa na slušných 7/10, rozdal karty, tak jak sa měly, hru měl pod kontrolou téměř po celou dobu, krom jedné situace po faulu. Lajnový rozhodčí Hodonský take nedělal chyby, akorát jeden offside odmával špatně.
Tady si možete prohlédnůt gola na 0:2, kterého sem já natočil a vložil spoluhráč Vašek Spáčil: gol na 0:2