Trocha historie

11. srpna 2008 v 23:12 | Jeňa Halíček |  Florbal
Zakladateli rekreačního florbalu v Lipově jsou bratři Vlastik a Leoš Trýskovi. Na přelomu roku 1998/1999 mně a několika kamarádům dali podnět k tomu, aby jsme provozovali tento pěkný sport.
Docházka: Ze začátku nás chodívalo hrávat jen 6-8 stabilně, ale později, když už někteří neměli čas provozovat florbal, tak jsem převzal vedení já, jako zodpovědná osoba(s největší docházkou) a sehnal sem hráče nové, kteří měli zájem chodívat hrávat.
Někomu ta docházka vydržela dodneška, někteří chodí občas a někteří skončili. Za tu dobu už pamatuju, že se tu vystřídalo kolem 50ti různých lidí.
Místo: Nejprve sme hrávali asi rok a půl ve staré školní tělocvičně na malé branky. Ale potom vlastními silami Vlastik Trýska svařil a vyrobil branky o neco větší, které jsou pro naši hru absolutně vyhovující a proto jsme začali hrávat na sokolovně. Chodili sme tam cca 6-6,5 roka, až to doby, když došlo k neshodám mezi nama a provozovateli sokolovny a proto jsme se přesunuli zpátky, ale už do nové školní tělocvičny. Tam už budeme chodit teď 3tím rokem.
Hráváme systémem 3vs3, protože prostory ve kterých hrajeme, nejsou zas tak velké, abychom hrávali ve větším počtu a za ty roky už jsme si na to zvykli.
Kdy hráváme: První asi 4roky jsme se scházeli 1x za týden ve středu, ale od jisté doby, když nás chodívalo hrávat dost, tak někdo navrhl, aby jsme chodívali i v pondělí. Nápad to byl dobrý a tak chodíváme hrát vždycky v pondělí a ve středu.
Závěr: Ještě bych doplnil, že mňa trochu mrzí, že se někdy nesejdeme a potom si nezahrajeme. Na druhou stranu zase každý nemá vždycky čas a proto je to omluvitelné. Samo, že jsem radši, když mně dají někteří dopředu vědět.
Za ty roky co to hrajeme, tak se naštěstí nikomu nic nestalo a za to jsem rád. Když nepočítám můj na 2x zlomený článek na palci u nohy.
== VŠEM FLORBALOVÝM HRÁČŮM A MÍSTNÍM KAMARÁDŮM, PŘEJU HODNĚ VSTŘELENÝCH BRANEK A DOBRÝ PROŽITEK ZE HRY. ==
Jeňa :-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 MIUDA POKEMON MIUDA POKEMON | E-mail | 17. srpna 2008 v 23:35 | Reagovat

KURNA JENO TY SES DOBREJ SPISOVATEL,UPA SE VTOM VYZIVAS..SES TYPEK NO

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama