Čejč - Lipov "B"

21. září 2008 v 21:53 | Jeňa Halíček |  Fotbal-hrál sem

Sokol Čejč 2:0 (1:0) TJ Sokol Lipov "B"

Diváci: 40
V dnešním zápase bylo vyložených nebo nebezpečných šancí opravdu poskromnu. V 1.poločase první nebezpečná situace skončila gólem, když domácí v 15´rozehrávali roh, naši hráči nedokázali dobře odkopnout balon ven, takže stříleli na branku do skrumáže hráčů v 16tce, tam sa to 3x odrazilo - hráč Čejče se zmocnil míče, střílel do branky a i přes teč obránce se dostal balon do sítě k tyči, z nějakých 6ti metrů. Ve 20´se pořádně protáhnul náš golman Pavel Maňák po střele na tyč z 16ctky nechal vyniknout svoji mrštnost a zachránil nás od dalšího inkasování, když balon vyrazil na roh. Ve 32´zakončovali domácí znovu a to z 20ti metrů, ale branka zasažena nebyla, střela minula tyč o půl metru. Lipov se do vážnějšího zakončení v průběhu první 45timinutovky vůbec nedostal.
2.poločas
Jasné instrukce od trénéra v přestávce si i přesto někteří hráči nevzali příliš k srdci a podle toho to taky na hřišti vypadalo. K našemu prvnímu zakončení se dostal Kůň až v 57´po rohovém kopu, když v záklonu hlavičkoval a golman musel vytlačit balon na roh znovu. V 65´potom zkoušel z 20ti metrů střílet Víťa Šmehlík, ale branku minul o půl metru. Do dobré šance sem se dostal i já v 77´, když mně dal dlouhý pas vrchem Miškeřík, balon sem si pěkně zpracoval, chtěl sem střílet přes golmana, ale ve finále mně balon skočil a tak střela skončila metr nad. Domácí obránce už říkal, ať rozhodčí radši pískne konec, že už další branku stejně nedají, ale mýlil se. V 80´poslali domácí do šance záložníka, ten nahrál ještě na útočníka a ten křižmou střelou po zemi k tyči upravil score na konečných 2:0.
Shrnutí: Utkání to bylo vyrovnané herně, ale domácí 2x zacílili přesně, zato my jsme branku domácích "téměř" neohrozili. Čejč právě proto poprvní v sezóně bodoval.
Rozhodčí: Rambousek - první poločas pískal celkem s přehledem a v klidu, ale ve druhém už začal dělat hodně chyb a špatně viděl situace z dálky ve které stál. Hodnocení proto zostává na jakých takých 5/10.