Dorost: Strážnice- Lipov

7. září 2008 v 19:12 | Jeňa Halíček |  Fotbal-sledoval sem

Dorost: Strážnice 8:0 (4:0) Sokol Lipov

Diváci: 50
Golová přestřelka ve Strážnici začala hned ve 2´, když z první střely z 16ctky padl gol hned na 1:0. Netrvalo dlouho a v 6´po rohu hráč Strážnice hlavou minul z malého vápna. Ve 12´unikl útočník domácích hned trojici Lipovských obránců a se zakončením už neměl problém 2:0. Ve 23´už bylo 3:0 pro domácí po penaltě, když obránce Lipova zařezal domácího hráče jak husu na hody, ale hody pokračovaly rozhodně pro Strážnicu a to gólové. Lipov sa dostal do vážné šance až ve 42´, když zakončení hlavou k tyči po rohu vychytal golman. Ve 44´bylo 4:0 pro Strážnicu-po rohovém komu sa odrazil balon k osamocenému hráči a ten už věděl kam s míčem.
2. poločas začali dobře, jak jinak než hráči Strážnice a v 50´ bylo 5:0 - útočník šel sám na golmana a načechraná šibenica mosela lahodit oku diváka. 53´a 6:0 Fafek nejml. v brance vyškrábl-balon putoval do branky, ale obránce na lajně nezachránil, ba naopak, dorazil balon do vlastní branky. V 58´mohli domácí opět zklidit potlesk diváka, když po střele do golmana, dorazili do prázdné na 7:0. Lipov měl opět jednu vážnů šancu a to v 68´- Roman Jagoš šel sám, ale ve finále dobře vyběhl golman a balon pokryl. V 76´sa kopala už druhá penalta, když za jasný faul obránce, který fauloval už při první penaltě dostal druhou ŽK a následně ČK - střela z penalty k tyči a 8:0. Do konce zápasu už sme vážnější šanci neviděli.
Rozhodčí: Svoboda řídil zápas v klidu a zasluhuje za svůj výkon slušnou známku 7/10.
Shrnutí: Lipov si debakl celkem zasloužil, protože polovině hráčů chybí rozhodně disciplína, nenabíhají si, neběhají, nevracejí, některým dělá problém přihrávka i zpracování atd. S tým sa dá rozhodně neco dělat, ale to je věc trenéra a když si idů o poločase zapálit hráči cigaretu nebo na tréninku přímo kouří, tak se nemusíme ničemu divit.