Lipov "B" - Vnorovy "B"

7. září 2008 v 13:41 | Jeňa Halíček |  Fotbal-hrál sem

Sokol Lipov "B" 1:2 (1:2) SK Agro Vnorovy "B"

Diváci: 75
Pěkné počasí dnes nalákalo na IV. třídu slušný počet diváků a hned v začátcích se měli na co dívat. V 5´někdo narazil Jendovi Červenkovi do běhu, ten zatahl do vápna-zakončoval přes obránce do golmana, ten ale špatně pokryl balon, já sem mu ho odkopl a trefil sem sa do branky, ale moja radost byla zbytečná-k naší smůle gol nebyl uznaný, kvůli údajnému offsidu, který rozhodně nebyl, protože sem v době střely stál za obráncama, ani pomezní to nemával, ale rozhodčí pískal. V probíhající 7´hosté házeli aut, nedaleko svojí branky(nějakých 30m), ale špatně, protože balonu sa zmocnil Basa, zatahl do vápna a křižmo přes golmana sa trefil k tyči na 0:1 a mohli sme sa radovat. Hra potom měla klidný spád, Vnorovy neměly svoje akce dokončené a Lipov taky ne. Ve 30´zahrávali hosté roh-hráč to dal po zemi, šlo to ne nějak rychle po lajně, Roman Kolacia vyběhl od tyče, kde stál, balon přes něho prošel a světe div se, skončil až na zadní tyči v brance, takže černá chvíle pro Lipov a branka na 1:1(divili sme sa všecí, jak to mohlo projít). V 35´byl vstřelen vítězný gol hostů-po našem odkopu se balon odrazil z půlky na Vnorovského hráče, ten vyslal kupředu záložníka-zakončoval už vně 16ctky takovou průměrnou střelou, Břeťa Hudeček proti balonu vyběhl, ale nezaklekl-míč mu skočil a mohli sme si rvát vlasy na hlavě znovu, protože doletěl až do branky na 1:2. Do konce poločasu sme chtěli rozhodně vyrovnat, ale nepodařilo sa nám to. Ve 40´sem zahrával rohový kop- balon sa odrazil k Basovi, který stál na 16tce a z half volleye střelou k tyči nechal vyniknout skvěle chytajícího Vnorovského golmana. V závěru poločasu ze 30metrů provětral hostujícímu golmanovi rukavice střelou k tyči Víťa Šmehlík.
2. poločas sme začali opět lépe my - Zdeňa Straka mňa vyslal kupředu, já sem zatahnul k boční lajně 16ctky, Basa si říkal o balon, tak sem mu přesně ale prudce centroval, když byl mezi dvoma obráncama v běhu, ale centr nedokázal hlavou usměrnit do branky. Následné Lipovské atakování Vnorov, rohové kopy a standartní situace sme nedokázali zužitkovat ve vyrovnávací gol. Největší šanci měl v 72´Vašek Spáčil, když obránce špatně odkopl balon a ten se odrazil od našeho hráče k Vaškovi-zakončoval přes vyběhnutého golmana, ale skvěle vystihl směr střely k tyči a zachránil tak svůj tým před inkasováním. V dalších minutách se 2x mohli golově prosadit i Vnorovští forwardi, ale přes Břeťu Hudečka v brance a v té době už nového lodivoda obrany Jendu Červenku sa jím to nepovédlo, když 1x stříleli nebezpečně za hranicí vápna metr nad a za chvíli z boku ve vápně zkoušel šikovný lob hostující hráč, ale skončil kousek za břevnem. V posledních 10minutách se hrálo už jen na jednu branku a to konkrétně na Vnorovskou. Nejprve Víťa Šmehlík zkončoval za 16ctkou metr vedle a nějak v 84´Basa minul vikl branky přes vyběhnutého golmana z bezprostřední blízkosti o 30cm a hned 2 minuty na to spálil další golovku. A když ani osamocený Roman Kolacia po krásném centru Hačuky v 88´z nějakých 7mi metrů hlavou netrefil odkrytou branku, bylo jasné, že Vnorovy si dom povezů plný bodový zisk.
Shrnutí: V utkání sme měli hodně koncovek, dostali sme 2smolné branky, ale hraje sa na goly, těch nastříleli víc hosté a po našich chybách nám byl udělen trest v podobě prohry.
Rozhodčí: Zima M. odpískal zápas s naprostým přehledem, měl vše pod kontrolou a nemusel řešit nějaké dohady atpod. Jeho výkon hodnotím na velice slušných 8/10, protože nějaké menší chyby se tam našly.
Zákl. sestava:
Břeťa Hudeček
Nagy-Miškeřík-Z. Straka
R. Kolacia-Peťa Jakoubek
Víťa Šmehlík-Jenda Červenka-Vašek Spáčil
Já-Basa
Střídání: 60´já za Koňa, 67´Hačuka za Miškeříka, 75´Vašek Spáčil za Rosťu Moravca
Vyrovnávací gol z rohu na 1:1 si možete prohlédnůt na velmi krátkém videu, pořízené naší fanynkou: gól na 1:1