Tasov - Nesyt Hodonín

25. října 2008 v 19:00 | Jeňa Halíček |  Fotbal-sledoval sem

Sokol Hroznová Lhota"B"(Tasov) 1:1 (0:0) FC Nesyt Hodonín

Branka za Tasov: Ríša Slovák

Diváci: 70

Ještě sme ani neseděli na tribuně, už sme věděli, že nás bude zebat zadek, v dnes tak chladném počasí a aj proto sa Tasovští diváci pro tyto případy vybavili, když si někteří donésli podušku pod zadek, druzí to řešili radikálnějc domácí pálenkou, ale nejvíc to vychytali asi ti, kteří to zkombinovali. Nesyt nejel do Tasova určitě v dobré pohodě, protože v předchozích 5ti kolech neuhrál ani bod a předvedená hra hlavně v 1. poločase potvrzovala, proč tomu tak bylo. Do první šance sa dostali domácí, když Kašpárek zatahl do vápna a chtěl dávat pod sebe, ale tím vybojoval jen roh, když golman Nesytu nahrávku vyrážel. Z rohu sa balon odrazil po hlavičce na volného Ríšu Slováka, volley mu však nesednul a tak za brankou padalo listí ze stromů na trávník, kde už ho bylo aj tak dosť, na dva měchy pohrabané. Ve 13´už sa konečně osmělili aj hosté, ale střelu z 25metrů by do branky dofůknul s větší razancí aj větr, jak Hodonínský útočník. Ve 21´Nesyt střílel pohotově z otočky na hranici 16ctky, střela skončila kde jinde, než v ještě čistých rukavicách domácího golmana. Ve 24´mohl jít Tasov do vedení, ale Zdeňu Bučka zklamal po brejku povrch v 16tce, když mu ve finále skočil míč a branku sme neviděli. Neutéklo ani 20vteřin a Ríša Slovák měl gólovku jak na zlatém podnose, když sa Hodonínský stoper ukopnul a osamocený Ríša na vápně mohl ještě potahnůt dovnitř, ale volil horší variantu střelu a ta skončila metr mimo konstrukci branky. Minutu na to musel hostující golman málem otvírat(gólové score), když mu domácí zazvonili na břevno po střele uvnitř 16ctky. Ve 29´sa střelec Slovák ocitnul tváří v tvář golmanovi, po brejku - střílel, ale golman předvedl svoji reflexivnost, když střelu vytáhnul na zvdálenější tyč. Ve 32´hosté stříleli z 20metrů a půl metra vedle - golman domácích mohl byt po střele klidný, stejně jak při rozcvičování před zápasem. Ve 34´z úhlu a rovněž z 20ti metrů a taky Nesyt střílel, ale střela šla už metr vedle - golman Jurásek by si dal při střele spíš čaj, aby sa mohl v klidu dívat, jak sa neumňá trefit přesně. Ve 43´se razantní střelou prezentoval Ríša Slovák, z úhlu a standartky(cca25metrů), jeho dělovka načechrala síť, ale ke smůle diváka - jenom boční. Ve 45´už cinkala konstrukce branky Nesytu v zápase potřetí, když po centru ze strany, hlava označila špinavým bodem břevno. Do kabin sa šlo za nerozhodného stavu a mezi diváky už bylo o neco teplejc, aj díky předvedené hře, kdy museli zahřívat ruky a podporovat svojích hráčů.

2. poločas
První 10minut patřilo určitě Nesytu, když si v přestávce asi dobře nacentrovali nohy, což bylo potřeba, protože v 1. poločase sme neviděli pragmaticky nic kloudného z jejich strany. Ve 47´si narazili za vápnem dva hráči hostů a střela skončila 0,5metru mimo. V 50´po centru do vápna a hlavička hostů taky mimo a v 55´už Nesyt konečně zjistil, kam sa má střílat a skončilo to hned golem 0:1, po brejku a vyběhnutý golman sa musel poroučet k zemi, ale to mu bylo už houby platné. Tasov určitě nechtěl hostům darovat ani bod a ti asi píchli do vosího hnízda, když dali branku, ale o to sa museli domácí začat ještě víc snažit. V 59´hráči Tasova pěkně zakombinovali a uličkou prostrčili na útočníka, ale střela sa ujala, asi jak zasadění erteplí v zimě a skončila na golmanovi. Hostující golman byl i nadále v permanentním ohrožení, když po standartce - centru ze strany vyrážel do domácího hráče - od jeho hlavy šel míč naštěstí na druhou stranu, jak do branky. V 64´ viděl po druhé ŽK za mudrování na rozhodčího hráč Nesytu ČK, což už bylo za hodno, aby Tasov neco z výsledkem udělal. V 66´z dobrých 20ti metrů stříleli domáci a po hokejové teči, skončil balon těsně vedle tyče - hostující golman sa mohl enom dívat. V 69´sa dostal Nesyt do jediné šance v oslabení, když si balon po odražení našel cestu až k záložníkovi a kdyby uměl lepší vystřelit, tak by střela z 16ctky skončila v brance a ne kousek od vinklu. V 71´centroval Tasov do 16ctky na střelca Ríšu Slováka, ten zpracoval a podívajme sa! 1:1, překonal golmana. Standartní situaci zahrával Slovák v 78´ a po teči, díky které málem olízl balon tyč, utírali hosté z hlav studený pot. To v 88´už jím běhal mráz hodně po zádech, protože málem došli o cenný bod z hřiště Tasova - ve vápně dostal Buček balon a měl dvě možnosti, buď po zemi zakončit nebo lob přes golmana - volil druhou a asi aj horší variantu, na lob golman došáhnul a balon sa od jeho ruky odrazil na branku, ale stačil včas doutěkat a tak gol nepadl. V 90´měla padnout druhá ČK pro hráča Nesytu po této situaci: Zdeňa Buček fauloval a hráč Nesytu to jaksi neunésl a žduchnul do něho oběma rukama, rozhodčí to asi nechtěl na konci hrotit a tak každému z aktérů udělil po ŽK, ale pro hráča Nesytu to bylo určitě málo - vidělo to hodně lidí, protože sa to stalo u tribuny.

Shrnutí: Nesyt v prvním poločase hodně kazil nahrávky a dá sa řéct, že vlastně téměř nezakombinoval. Tasov měl smůlu, že místo do sítě vletěly některé střely do konstrukce branky, ale oba týmy dnes prahly po třech bodoch, asi jak divák po teplém křesle, ale zázraky sa dnes v Tasově nedíly a tak sa ani jedno nestalo. Nesyt s 1 bodem musí byt aj tak spokojený, obzvlášť z Tasova.

Rozhodčí: Lorenc - zápas zvládnul slušně a nebyt poslední situace, tak by bylo hodnocení lepší, ale aj tak 7/10 je to hodně slušný výkon. Lajnový rozhodčí Hlaváček mával bez větších potíží a ani od diváků tak nemusel slyšet žádnou křivdu a taky že neslyšel, ale když dělá hlavního rozhodčího, tož to už by sa dalo jinak mluvit.


VIDEO:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Trauben Trauben | 25. října 2008 v 22:19 | Reagovat

No s tím hodnocením rozhodčího bych byl trošku opatrnější.Myslím že zápas zvladl tak na 5/10.Poněvadž nejaké ty ruky,udělění ŽK aj Zdenovi,přičemž si mýslík že měl dostat kartu jenom hráč Nesytu a to minimalně žlutu.A některé ty fauly např. na tasovského kapitána rozhodčí také přehlédal.Pouze můj názor..ale jinak ty koméntáře jsou super a myslím že si jich také aj fanoušci cenijů.

2 Jeňa Halíček Jeňa Halíček | 26. října 2008 v 0:28 | Reagovat

Trauben: Ruka tam byla 2x, ale byla u těla a to sa podle pravidel nemosí pískat, záleží na rozhodčím, já sem přemýšlal o 6/10 nebo 7/10. Tých minel tam nebylo zas tolik, takže už to necháme tak :-) Jinak díky za kladné hodnocení komentářů ;-)

3 Martin Hlaváček Martin Hlaváček | 27. října 2008 v 10:14 | Reagovat

Jeňo jsem teprve začínající rozhodčí, takže pokud máš něco proti mému pískání, tak ti to neberu a věř mi, že pouze z chyb, které udělám na hřišti se můžu jenom poučit...Určitě máš na mysli HR v utkání Hr.Vrbka-Ratíškovice a Hr.Lhota B - Lipov. Bylo to moje asi 7 nebo 8 utkáni v pozici HR, tak měj prosím trpělivost, žádný učený z nebe nespadl. Nemám v úmyslu niko poškozovat a už vůbec ne týmy z Horňácka..., když jsem ze Suchova...

4 Martin Hlaváček Martin Hlaváček | 27. října 2008 v 10:23 | Reagovat

Jo jinak tvůj komentář nemá chybu...

5 Jeňa Halíček Jeňa Halíček | 27. října 2008 v 13:42 | Reagovat

Martin Hlaváček: jasná věc, rozumím ;-) Díky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama