10. ledna 2009 v 11:26 | Jeňa Halíček |  Fotbal-hrál sem

"A" vs. "B" - 22:23

"A": Best, Kaďa, Fafek, Bueno, Jan Maňák, Laďa Matula, Bihari Radek, bratranec Biharoša, Martin Urbánek, Argoš

"B": Spáčil Vašek, Jeňa Halíček, Libor Kolacia, Peťa Jakoubek, Hačuka, Víťa Šmehlík, bratranec Biharoša Peťa, Zdeňa Straka, Radek Mlýnek, Jenda Červenka

Herní doba: 128min ;19:22 - 21:30

Po vánočních radovánkách byli nažhavení hráči Lipovských celků na fotbálek víc jak svíčky na stromku. Začátek byl ve slušném tempu, ale k ohrožení branek moc nedocházelo. A proto s mírným spožděním došel Martin Urbánek, který byl už rozběhaný, když ponáhlal na vlak (ostaní mu autama totiž ujeli) a první zásah do sítě zaznamenal právě tento výborný nahrávač. Další zásah obstaral Laďa Matula a na 3:0 dával rovněž Martin Urbánek. To byly 3 góly za 25minut, takže vcelku málo. "A" tým kontroloval hru, ale co sa nestalo: najednů během 5ti minut sme dokázali stovnat na 3:3. Obrany pracovali slušně. Po půlhodině jakoby sa roztrhl pytel, samozřejmě mám na mysli ten brankový a hra sa srovnala výkonově, aj co sa branek týče to bylo na syejné úrovni. "B" tým vedl už 8:13, když jsme aktivní hrou pronikali kupředu a zároveň se velmi rychle vraceli do defensivy, zato u "Áčka sa jím jaksi vracat nechtělo a proto inkasovali množství branek. Hra spěla ke konci a vyrovnané to bylo tak, jak když v šachách nastane "pat". Utkání skončilo nakonec 23:22 pro "B" tým - v našem týmu hrál aj středopolař Radek Mlýnek z áčka a Laďa Matula od "nás" hrál zas na straně druhé. Vítězný gól na 23:22 v poslední minutě obstaral přesnou střelou k tyči Peťa Jakoubek.

Poznámky - hráči - výkony:
Nejvíc branek vstřelil Fafek, který pronikal po lajně a dělal v naší obraně větší průvan jak větr ve futrách u vstupu haly. Nejaktivnějším hráčem byl podle mého mínění Víťa Šmehlík, který udělal ve středu hrací plochy spoustu práce. Technickými finesami vynikal Radek Bihari, ale byl právě tzv. zloduchem na hřišti, když několikrát ne moc příjemně fauloval. Určitě nezapomenu jmenovat trenéra Libora Kolaciu, který se blýsknul skvělým výkonem v brance a chytil aj to, co možná nebylo možné. Scorovat dokázal aj Argoš, který byl 95% hry v brance, po asistenci od R. Bihariho.