Lipov "B" - dorost Lipov

29. března 2009 v 12:38 | Jeňa Halíček |  Fotbal-hrál sem
Přátelské utkání:

TJ Sokol Lipov "B" 4:1 (0:1) dorost Lipov

Branky: 2x Víťa Šmehlík, Jeňa Halíček, Zbyňa Ručka - vlastní

Diváci: 10


V ranních nedělních hodinách nacupitalo na hřiště v Louce 10 příznivců a chvílu před zahajovacím hvizdem sa moseli skovat pod okap, protože začalo pršet. První poločas nenabídnul žádnou pěkně podívanou, jednalo se o hru velmi tragickou a řekl bych téměř nedívatelnou. Lipov "B" hrál zejména po křídlech, ale centry nenacházely správné adresáty a míč končil dost často v rukách, dnes golmana, Milana Petruchy. Když už sa "Béčko" dostalo do šance, tak jak Vašek Spáčil, který pálil kousek od vinklu v 16tce, tak ani Víťa Šmehlík, který střelil o jednu délku branky dál, když pálil na brázdnou, nedokázali ohrozit prostor mezi třemi tyčemi. Ke koncovce sem sa dostal v průběhu 20´aj já a Zbyňa Ručka, ale oba sme minuli branku vně 16ctky o dobrý půlmetr. Obléhání dorostenecké branky pokračovalo i nadále, když sa zdálo, že "Béčko" hraje aj na 5útočníků, ale koncovka na branku byla stále 0%. Ve 25´nastala situace, kdy Jiří Těthal(obránce) chtěl nahrávat na Laďu Matulu, noha sa mu ale svézla jak na kuryncy ve výběhu a překonal dost nešťastně Libora Kolaciu v brance a dosrost vedl 0:1. Ve 32´Peťa Jakoubek po rohu Vaška Spáčila zádama trefil balon, ale ten skončil, rovněž, jak už asi tušíte, mimo konstrukci branky. V průběhu minuty 38mé dorost mohl překvapit a mohlo byt vymalované, když sa hráči "B" týmu zmohli zatím pouze na jednu střelu na branku a to vlastní; dorostenec Jakub Strachota dostal krásnou nahrávku ze strany a úplně před odkrytou brankou, z nějakých 10ti metrů trestuhodně balón podkopl a ten nakonec neletěl ani do prostoru branky. Do kabin sa šlo za stavu vyhovují dorostencom a hráči "Béčka" sa mohli drbat na hlavě.

2. poločas
Začal v podobném rytmu jako ten první s tím rozdílem, že "B" tým už trefil aj místo, kde to bylo potřeba. Obléhání dorostenecké 16ctky pokračovalo až do 65´kdy sa koncovka nedařila, ale nakonec sa to přeca povédlo, když sem si za 16ctků vyměnil balón s Víťů Šmehlíkem, ten ostatním oznamovall: "divajte sa, je tam" a táto věta sa hned potvrdila, když šikovně přes golmana zakončil do vinklu na 1:1. Do konca zápasu už chodili balóny hlavně středem hřiště a hra nabírala na obrátkách a divák musel byt spokojenější, oproti prvnímu poločasu maximálně, protože si "Béčko" aj nekolikrát slušně zakombinovalo. V 80´mňa vyslal přes střed Radek Dostál, já sem zatahnul až na 16ctku a tam sem do protipohybu obalamutil hned dvojici obránců, kteří mňa stíhali, když sem si balón pěkně zaseknul a přes vyběhnutého golmana, sem zakončil levačků po zemi na 2:1. V 83´sem si připsal další asistenci, když moja nahrávka vyslala do běhu přesně Víťu Šmehlíka a ten už vně 16ctky pěkným angličanem rozdal radost zbytku týmu a je to 3:1. Konečnou podobu výsledku stanovila 88´, když opět asistoval Radek Dostál - Zbyňovi Ručkovi, ten sa doslova probil do 16ctky a střelou k bližší tyčči nedal golmanovi sebemenší šanci 4:1. Dorostenci sa v druhém poločase za půlku nedostali, když nepočítám jeden brejk, kdy včas vyběhnul z branky Libor Kolacia a balón vykopnul.


Shrnutí: Utkání v prvním poločase nedívatelné, v druhém už to mělo parametry. "B" tým vyhrál zaslouženě, ale tento výsledek nemosel možná ani byt, kdyby dorostenci nehráli v 10, z toho ještě 3 starší žáci. Od nás za ně musel hrát Hačuka-na stoperovi, protože jich bylo málo.


Základní sestava:
Libor Kolacia
Laďa Matula - J. Těthal - Peťa Jakoubek - Roman Kolacia
Vašek Spáčil - Radek Dostál - Víťa Šmehlík - Kůň
Zbyňa Ručka - Jeňa HalíčekVIDEO: Bohužel nebude, protože nemožu zároveň hrát a natáčat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama