Lipov "B" - Moravský Písek

5. dubna 2009 v 13:48 | Jeňa Halíček |  Fotbal-hrál sem

TJ Sokol Lipov "B" 0:2 (0:2) FC Moravský Písek

Branky: Jakubíček, Karlík z PK

Diváci: 70


Za zcela ideálních podmínek navštívilo 70 diváků první jarní mistrovské utkání Lipovského "B" týmu. Moravský Písek sa nemosí tajit tým, že by neaspiroval na postup do III. třídy, přičemž právě na domácím stadionu na podzim zahřál scóre Lipova "B" 7mi-článkovým radiátorem. Utkání nezačalo nijak divoko, ale přesto v 5´zavál větr těžký zápach na Lipovsků branku, když po centru Písku, podkopl hráč balon, kerý sa krůtil směrem od vinklu. V 8´Basa zaklepal na nebesků bránu střelou letící tím směrem a ve 12´Víťa Šmehlík střílal z 20ti metrů, ale pouze kousek nad břevno. V 15´sa postavil k rohovému kopu Vašek Spáčil-míč našel Hačuku, který hlavičkoval těsně mimo tyč, o drama by sa asi nejednalo, protože golman hostů balón kontroloval. Ve 22´sme byli svědky prvního úspěchy hostů, vlnícího se v síti za zády Libora Kolacie-střežícího Lipovskou svatyni; po centru Libor eště vyrazil, ale po skrumáži ve vápně sa dostal hráč Písku-Jakubíček k míči, udělal kličku mezi dva obránce Lipova a zakončil rovněž, mezi dva obránce.... a přes golmana 0:1 pro Písek. Ve 26´sa dostal do slušné šance, v dnešním zápase dobrým výkonem prezentující se, Vašek Spáčil, když si šikovně obhodil obránce, ale jeho doménou asi nebude střelba levačkou a aj proto asi golman jeho střelu chytil. Ve 30´sa kopala penalta na Lipovsků branku, po jasném faulu Petě Jakoubka; tu zahrával Písecký Karlík a k tyči neměl problém 0:2. Do konca poločasu sa už diváci spíš škrábali na hlavě nebo si užívali slůnka aj hlavně proto, protože sa nic zajímavého už nedílo a do kabin sa šlo za stavu 0:2.

2. poločas
Lipov zabral konečně větší špónu a občas brůsil Písek jak na soustruhu, oproti prvnímu poločasu a chvílama aj hosty přehrával. To bylo ale houby platné, protože druhá půlka sa dá pokládat v dnešním utkání za mizérii v koncovce. Písek už vážně neohrozil branku domácích ani jednou, protože Libor Kolacia případným brejkům zabránil a v 16stce sa hodně dnes naběhal. Na druhé straně sa dostal ke koncovce Vašek Spáčil, který však minul branku o celé dva metry v 68´. Na tragicků koncovku sem sa už nemohl dívat ani já, proto sem v 86´vniknul do vápna, když mňa ze strany tlačil obránce a potom sem z těžkého úhlu zakončoval do branky, ale obránce tečoval střelu na roh, do držáku na síť. Poslední šance celého zápasu byla opět v mojém podání, když mě nahrál Radek Dostál na střed, já sem střílal, ale moja šajtla ze skoro 30ti metrů sa vytočila skoro půldruhého metru mimo branku. To byla tečka za dnešním nijak v koncovce nevýrazným utkáním a Písek sa može těšit ze 3 bodů z Lipova-Lůky.


Shrnutí: Dnes néni potřeba, vše už bylo podle mňa řečeno v reportáži.

Rozhodčí: Martin Hlaváček - dnes nepodal tak dobrý výkon jako v posledním podzimním zápase v Bukovanoch. Měl tasit podle mého mínění aspoň 2 ŽK a posouzení nekterých situací bylo tak nesprávné na obě strany, ale nijak zásadně to hru neovlivnilo. Penalta byla odpískaná správně. Dnešní hodnocení je teda 6/10, aj když sem chvílu uvažoval o 5tce.


Základní sestava:
Libor Kolacia
Jura - Z. Straka - Jenda Červenka
Peťa Jakoubek - R. Kolacia
Hačuka - Radek Dostál - Víťa Šmehlík
Vašek Spáčil - Basa

Střídání:
56´ Kůň za Basu, 67´ Jeňa Halíček za Hačuku, 77´ Zbyňa Ručka za Peťu Jakoubka

Do hry sa nedostal:
Víťa Kolacia


VIDEO:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 air jordans air jordans | E-mail | Web | 6. ledna 2011 v 7:56 | Reagovat

*Sometimes it seems as though a new result area springs up everyday wherever there are sun and sea.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama