KEN Veselí - Lipov

17. května 2009 v 20:47 | Jeňa Halíček

KEN Veselí nad Moravou 1:3 (1:1) Sokol Lipov

Branky: Hanzelka - Martin Urbánek, Mira Mikeska, Fafek

Diváci: 220

Za pěkného počasí dnes odpoledňa sa nastlalo přes 2sta diváků na stadion v Zarazicách, z toho dojela aj necelá jedna kopa z Lipova. První branku vstřelil Lipov po centru Milana Baranoviča do vápna, kde číhal Martin Urbánek, který si zakulatil počet svých vstřelených branek už na 10kusů, když roztřepotal střelou ve 27´ poprvní Zarazicků síť. Domácí kontrovali hned po rozehrávce ve 28´, střílali tvrdě z 25ti metrů na golmana Miru Vrbu, střežící Lipovskou svatyni; ve vápně došlo k mírné teči a balón sa dostal až za záda Lipovského golmana 1:1, reagovat sa na to dalo věru zle. Ve druhém poločase sa eště Lipov trefil přesně 2x a to v 56´, když přetahnul centr Fišer na Fafka a ten dával na Miru Mikesku, který zakončil do golmana, od golmana zpátky k Mirovi a pak za pomocí tyče už je zas lepší pohled na svět ze strany Lipova, takže 1:2. V 62´měl Mira Mikeska opět velký podíl na vstřelené brance, když vyhrál hlavičkový souboj, balón sa dostal k Fafkovi a ten upravil score kosmeticky na 1:3 pro Lipov.


Shrnutí: Zarazice chtěli hrát fotbal, což sa taky dílo a to Lipovu maximálně vyhovovalo, protože domácí sa do nejakých extra šancí nadostali, zato kdyby Lipov dnes fůknul 8 branek, tak by nemohl řéct nikdo ani "ň". Lipov tak předvedl podle slov trenéra Bihariho nejlepší jarní výkon a doufejme, že aj v příštím kole proti lídrovi soutěže Sudoměřicám si Lipov najde správnou cestu ke třem bodom.

Pozn.: Dnes přicestovalo do Zarazic dost diváků z Lipova a byli slyšet, což je "konečně" zas po dlůhé době dobře. Hlavně bylo slyšel fanoušky "od Kozla" a věřím, že jejich podpora bude hnat kupředu Lipovské mužstvo aj v dalších zápasoch a né enom dnes.


Základní sestava:
Mira Vrba
Fišer - M. Baranovič - Víťa Kadubec
Jan Maňák
Martin Urbánek - Martin Tomčal - Lesky
Radek Mlýnek
Mira Mikeska - Fafek

Střídání:
80´ Bueno za Leskyho
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama