3. května 2009 v 21:00 | Jeňa Halíček

FK Suchov 0:2 (0:0) Sokol Lipov

Branky: Fafek, Radek Mlýnek

Diváci: 120

Lipov jel na Suchov s jasným cílem a každý ví určitě s jakým. Na podzim dostal Suchov pěkný ranec branek a hosté tenkrát moseli nést na svých bedrech dom pěknou zátěž branek, když sa 2x prosadil Fafek a Mira Mikeska jích take nešetřil, když jím nasázel rovnů čtyři kuse; poločas na podzim skončil 5:0 a zápas nakonec 6:1. Dnes už to nebyla taková gólová polízanica, ale body sa vézli dom aj tak. V 58´ nahrával Radek Mlýnek do vápna na Fafka, který sa pohyboval ve skrumáži hráčů a prosadil sa aj přesto na 0:1. Oba tito hráči sa podíleli aj na druhé brance Lipova ve 88´, když tenktokrát Fafek využil svojích rychlostních předností, zatahnul do vápna, dal pod sebe na Radka Mlýnka a 0:2 bylo na ten šup. Suchov Lipov moc nepotrápil a do moc vyložených šancí sa nedostal a aj proto sa body vézli tým správným směrem.