24. dubna 2011 v 12:32 | Jeňa Halíček |  Fotbal-sledoval sem

TJ Sokol Lipov "B" 2:0 (1:0) ZD Horňácko Hrubá Vrbka

Branky: Mira Smetka, Tonda Mikeska

Diváci: 80

Předzápasová statistika Lipov "B" doma: 2-6-0, Hrubá Vrbka venku 0-3-5.

Derby sousedních vesnic dnes doprovodilo na hřiště v Louce krásné slunečné počasí. Eště sem si ani pořádně nesednul na vyhřátů lavečku mezi diváky, zato moja průpiska už blahem tékla a chtěla zapisovat první dění na hřišti. Do zápasu vstupoval jako favorit Lipov, který doma, stejně jako soupeř z tabulky Žeravice, v sezóně ani jednou neprohrál, na opačném pólu byla Hrubá Vrbka, která na výhru ze hřiště soupeře stále ještě čeká. Zápas začal ve stejném rytmu jako minulý týden v Bohuslavicách, zaplať pánbůh, že to aj ve stejném duchu nepokračovalo. První šanca začala na křídle, kde sa do koncovky tlačil Vašel Spáčil, jeho povedená přízemní střela na zadní tyč, skončila právě na tomto konstrukčním prvku branky. V 5´ moseli byt hosté opět ostražití, Tonda Mikeska ide sám na branku, golman naštěstí včas zareagoval. Tentýž hráč sa v 11´ už přes golmana lobem prosadil, proti byl však hostující obránce, který míč uklidil do zámezí. V 17´ zahrával Joška Miškeřík standartku ze strany, střela minula vinkl branky o decimetry a tak sme čekali na první rozvlnění sítě nadále. V 18´ už o sobě dala vědět aj Vrbka, avšak ne dostatečně; z nepovedené střely z 16ctky, nenašli prostor mezi tyčemi. O minutu pozdějc už to zavřelo ve všeckých divákoch, ale né z proto, že by bylo také horko nebo by sa rychlo napili horkého kafe, ale protože hostující hráč ze slabě trefeného half-volleye trefil břevno. Ve 23´ zahrával Joška Miškeřík další trestný kop za půlkou, svým centrem našel Miru Smetku, ten v hledání oproti Joškovi pochybil a v záklonu hlavičkoval mimo očekávaný cíl. Ve 25´ sa dostal do šance aj Hačuka, když ho nahrávkou oslovil Basa, ten však velmi nepřesnou střelou otřepal případnou úrodu v humně jednomu z přihlížejících strýců. Ve 26´ zahrávala Vrbka standartku, kterou Lipov odvrátil a právě Hačuka nasměřoval do brejku Miru Smetku, který sa aj přes dotírajícího obránce prosadil k tyči a ruky letěli navrch 1:0. Za 3 minuty mohlo byt srovnané, hostující hráč šikovně Pavla Maňáka přeloboval a míč už měl namířeno do branky, Joška Miškeřík na poslední chvílu pokazil případnů radosť Vrvčanom a balón uklidil. Ve 34´ by mně ani foťák nepobral taků pumelicu, jaků vyslal Tonda Mikeska z poza vápna 20 čísel vedle branky. Ve 37´ sme viděli poslední ohrožení branky a jednalo sa o branku hostů, když Mira Smetka nahrával ze strany do vápna a Vrbčan neodkopnul míč, tak trochu překvapený Tonda Mikeska nestačil zaregovat lepší než takovů svícno-střelů.Do kabin vyšli s níže položenou hlavou hosté, ale všecí sa potili tak, že jím čvachtalo až v kopačkách.

2. poločas
Druhý poločas začal standartkou Lipovského kapitána, který posadil centr na hlavu Miry Smetky, který nezamířil špatně, ale do branky sa míč nedostal. V 54´ byla v šanci Vrbka, konkrétně Abuku; střela za 16ctků skončila pouze vedle vinklu. V 57´ sa už nemohl na "aktivitu" svojích spoluhráčů dívat Jirka Kožela, který pálil ze 32 metrů, náš golman si s jeho pokusem poradil. V minutě 66. byli u míče opět hosté, jejich protiútok mohl zakončit útočník však lépe, jak střelou mimo branku, když už šel sám na golmana a tak sa zatým stav utkání nezměnil. V 70´ sa dočkal za svoji aktivitu odměny téměř aj Vašek Minařík, přízemní střela k tyči nechala vyniknůt hostujícího rukavičářa. V 76´ už o vinikání golmana Vrbky nemohlo byt řeči >> Tonda Mikeska zahrává totiž standartku z dobrých 35ti metrů a k překvapení všech končí až v síti - 2:0. Hačuka sa dostal do dvěch vyložených šancí v 78. a 83´, ale jakoby měl ubuté kopačky na špatnou nohu nebo obě levé, u první šance mu asistoval Vašek Minařík, Hačuka sám ve vápně minul branku tak o 5cm a u druhé minul už tak o 30cm, taky ve vápně; obě šance zhruba z 10ti metrů. V 87´ sa pokusil o koncovku eště Zdeňa Straka, který sa dostal na hřiště v průběhu druhého poločasu, ta skončila půlmetr nad a konečnou tečku v zápase napsal David Chovanec, který ve vápně nejprve nastřelil protihráče a napodruhé zblokovaná střela skončila v náruči hostujícího golmana.

Shrnutí: V dnešním utkání sme oplývali aktivitou daleko více než hosté. Nutno však podotknout, že Hrubé Vrbce chyběly 4 nebo 5 hráčů ze základní sestavy a aj proto si budů moset zatým na svoju první výhru z venku počkat.

Rozhodčí: Rotter Karel - utkání odřídil bez větších minel. Nejakých chyb sem si nevšimnul. Hodnotím 7/10.

Střídání:
65´ Zdeňa Straka za Vaška Spáčila
78´ Víťa Kolacia za Tondu Mikesku
90´ Roman Kolacia za Miru Smetku

Předchozí vzájemné zápasy:
Na podzim: ZD Horňácko Hrubá Vrbka 2:2 (0:0), branky: Mlýnek, Kožela - Basa, Tonda Mikeska, ČK: Laďa Štípský[Hr.Vrbka]

17. dubna 2011 v 20:03 | Jeňa Halíček |  Fotbal-sledoval sem

TJ Sokol Bohuslavice 9:0 (7:0) TJ Sokol Lipov "B"

Branky: Bartyzal 4, Kratochvíla, Flajzar, Indruch, Valenta, Krýsa

Diváci: 80

Předzápasová statistika: Bohuslavice doma: 5-1-2; Lipov "B" venku: 2-2-4

Pěkné nedělní počasí, trochu delší střih trávníku a dostatek fotbalové chuti, tyto tři veličiny sa střetli v Bohuslavicách na hřišti. Lipov začal s rozehrávkou a první 2 minuty okupoval hostující polovinu, to sa záhy změnilo a to dost jednoznačně. Ve 3´ Bohuslavice zahrávají standartku >> golman Vašíček vyráží do protihráče cca 10m od něho a odražený míč padá do branky, lipovský golman "kontroluje" balón a absolutně nepochopitelně nereaguje, stačilo natáhnout ruku - 1:0. Za dvě minuty bylo ještě hůř; pokazená nahrávka ještě na vlastní polovině dala možnost Bohuslavicám k protiútoku po křídle, z kterého šla nahrávka do vápna, kde pasivní obrana hostů umožnila střelu a bylo 2:0. Lipov se ještě nevzpamatoval z bleskurychlých gólů a ve 12´ upadnul znovu do bezvědomí, když z rohového kopu, nikdo z hostujících hráčů nereagoval na míč a nechali v klídku odhlavičkovat protihráče, který zařídil vedení již 3:0. Další branka zhruba z 19´, padla do lipovské sítě obdobně jako ta druhá, opět chyba v rozehrávce. Na góla 5:0 si moc dobře nepamatuju, jelikož sem byl už tak znechucený, že zahodím praporek a idu pěšky dom. Branku na 6:0 vstřelil z povedeného half-volleye kapitán domácích Krýsa a na 7:0 zpečetili Bohuslavice gólový výčet pro první poločas ve 38´, velmi zdařilou akcí, kdy hráč z levého křídla precizně přenesl hru na druhou stranu a vyběhnuvší golman Vašíček nedokázal šanci domácího hráče zastavit. Minutu před koncem sa nám zranil golman Michal Vašíček - vyhodil si koleno, takže sme to měli eště o neco zajímavější. Lipov v prvním poločase vůbec neohrozil soupeřovu branku.

2. poločas
O poločasové přestávce sme si v kabině stanovili jasný cíl: nedostat už víc jak jednu dvě branky. Druhý poločas začal vyrovnaným tempem obou mužstev, nabažené Bohuslavice však chtěli přidat další branku a vůbec jích nezajímalo, že Lipov kapituloval už v první půlce a nad branku vyvěsil bílý prapor, který byl hned z prvního zakončení sestřelen a následné další akce, která sa odvinula kolem 53´; z křídla sa prosadil hráč k tyči 8:0. V minutě 55té došlo k tomu, čeho sme sa obávali; Mira Dreschler si natahnul sval na stehně a Lipov dohrával v deseti. Oslabení hosté ale překvapivě nezalezli úplně do obrany, ba naopak, hra sa srovnala a Lipov měl na kopačkách stejný poměr držení míče jako domácí. Do šance sa dostal Hačuka, střílel z 20metrů nad břevno, Mira Smetka ze standartky nerazantně k tyči, kde byl včas domácí golman. Domácí dali poslední branku - 9:0 v 73´, rovněž z křídelního prostoru a následné přihrávky do vápna. Do konca zápasu už moc nechybělo, ale 5 minut před koncem Víťa Kolacia nastartoval na vlastní půlce a sólem až k vápnu, tam si "udělal" obránca, kde zakončoval neobvykle levou nohou po zemi - střela měla parametry, ale do branky sa nevměstnala, jen 10 čísel vedle. Hosté sa mohli v samotném závěru dočkat aj toužené 10té branky, to by si ale sami dva před prázdnů branků nesměli nahrát do off-sidu.

Shrnutí: Celý zápas měli domácí jednoznačně pod kontrolou a zaslouženě vyhráli. Lipov mohl prohrát, ale třeba jenom 3 nebo 4:0, ale díky nedisciplinovanosti si zápas značně stížili.

Rozhodčí: Herzán Petr: opravdu precizní výkon. Chyby sem u něho nezaznamenal, všecko správně odpískané, ale jelikož těch situací nebylo zasej tolik, proto hodnotím, aj tak skvělých 8/10.

Pozn.: Lipov dojel do Bohuslavic bez 5ti opor základní sestavy (na to sa ale nemožeme vymlůvat, disciplína platí pro všechny) a hlavně bez trenéra, který by hráčom aspoň neco řekl. A když dělajů hráči 150x jednu a tů samů chybu a nedajů si řéct, tak je už zbyteční jím to pořád dokola opakovat.

Michal Vašíček
Roman Kolacia - Mira Dreschler - Radek Dostál
Peťa Jakoubek
Hačuka - Z.Straka - David Chovanec - Vašek Spáčil
Víťa Kolacia - Mira Smetka(C)

Střídání:
45´ Kůň za Michala Vašíčka

Valenta Václav, Navrátil Ladislav, Šimecek Jan; nevím za koho

TJ Sokol Lipov "B" 3:3 (2:3) TJ Sokol Bohuslavice; Branky: 2x Tonda Mikeska, Mira Smetka - 2x Kratochvíla, Indruch

V sezóně 2009/2010
TJ Sokol Lipov "B" 2:3 (1:3) TJ Sokol Bohuslavice; Branky: Kůň, Víťa Šmehlík - 2x Navrátil, Krýsa
TJ Sokol Bohuslavice 2:0 (0:0) TJ Sokol Lipov "B"; Branky: nezjištěno

Lipov - Želetice

10. dubna 2011 v 12:55 | Jeňa Halíček |  Fotbal-sledoval sem

TJ Sokol Lipov "B" 3:2 (3:0) Sokol Želetice

Branky: 3x Basa - 2x Stanislav Kolaja

Diváci: 90

Celý týden sem sa netěšil na nic jinšího, než na první jarní utkání v domácím prostředí Pod vrbami v Lůce. Soupeřem domácího výběru byli Želetice, které okupovali 13ctou příčku a vážily na Horňácko úctyhodnou cestu 45km. Favoritem zápasu byl jednoznačně Lipov, protože do dnešního dne uhrál doma Výhra - Remíza - Prohra: 1-6-0 a Želetice měli statistiku z venku 2-1-4. Rozhodčí Malík hvízdnul, zápas začal, hosté sa eště kochali pěkným počasím, ale to byla chyba, protože Vašek Spáčil ve 40. sekundě nebezpečně centroval z pravé strany do vápna, tak tak že to neskončilo v brance. To byla první hrozba od Lipova. Želetice nabažené slůnkem, zchladil za necelů minutu Mira Smetka, střílející k tyči, načež golman hostů zostal jako jediný rozehřátý. Ve 3´ sa málem blýsknul víc jak slůnko na obloze Mira Dreschler, jeho střelecký pokus však zneškodnil opět skvěle zasahující Želetický golman. Hostů jako kdyby nestačili první 3 upozornění a tak vznikla kůsek za půlků standartka, které sa ujal Joška Miškeřík - centr > balón sa odrážá od zemi do břevna a Basa dorážá do prázdné 1:0. V 9´ o sobě dali konečně vědět aj hosté, ale pomoct jím k temu museli domácí, když faulovali za pokutovým územím; vznikla standartka z 25metrů, která nemá cenu ani dál komentovat. Ve 14´ sa valil další útok směrem k hostující brance, Basa však z 20metrů minul vinkl o dobrý metr. Netrvalo ani pár okamžiků a Lipovský útočník sa dokázal prosadit po rohu, zahrávaným Vaškem Spáčilem, ale střelou pouze vedle branky, kde to trestuhodně tečoval jeden z želetických obránců opět na roh. To nám ale nevadilo, opakovačku rohu už Basa dokázal hlavů zakončit do černého; 2:0. V další šanci ve 25´měli prsty opět oba tito hráči, Vašek krásně křižmo nahrál na Basu, ten si ve vápně pohrál s golmanem daleko efektivnějc jak se svojím malým synem a prázdná branka si říkala 3:0, zato Basa hattrick! Ve 31´ byl znovu u "slova" Basa, ale branka už neříkala nic, protože standartku ze strany zakončil půlmetr nad břevno. Hostující hráči zkusili ohrozit branku až ve 32´ opět ze standartky - výsledek = střeka 1m nad branku. Ve 37´ sa málem radoval ze vstřelené branky aj dvounásobný asistent Vašek Spáčil, když ho vyslal do útoku jeho jmenovec Minařík, avšak včasné vyběhnutí golmana Václavovi další bod v zápase nepřipsal. Do poločasu už sa další branky ani šance nezjevili a tak odchvátali hráči chladit hlavy do kabin a to především hostující.

2. poločas
Co sa stalo o poločasové přestávce v kabinách hostů netuším, ale nástup na hřiště měli, jakoby si každý dal půlčana energydrinku >> rozehrávka, jedna druhá třetí čtvrtá pátá nahrávka, míč ve vápně a Radek Dostál na poslední chvílu odvrátil první hrozbu. Lipov sa však nenechal zahanbit a několika průniky po křídle a následnýma centrama nenacházel svoje hráče a stav tak přetrvával. Čas plynul, hru si stále víc a víc podmaňovali Želetice až na řadu došla 65´, ve které dosáhli hosté zaslouženého snížení nepříznivého stavu na 3:1, ve vápně(zhruba z 10ti metrů) k tyči zakončil Kolaja. V 73´ mohl dat definitivní klid na kopačky Lipova Basa, jenže to by nesměl z podobné pozice, ačkoliv z half volleye, jako Želetický hráč, mířit 30čísel vedle vinklu. K dalšímu nebezpečí sa dostali opět hosté a pomohl jím k temu golman Pavel Maňák, který na místo doběhnutí pro míč ve vápně(byl sám), ho chtěl mermomocí nechat dohopkat za lajnu, načež doletěl bleskurychle hostující útočník a Pavel jednou rukou musel vyboxovat na roh, čímž zahrál jednak špatně a na druhů stranu na nervy trenérovi Liborovi Kolaciovi, který v dané situaci nervy laděné na takéto nedisciplinovanosti neměl. Šancí ubylo, na koni v sedle byli hosté, zato domácím kůň prchnul už o poločase. Další útoky Lipov odvracel s obtížemi a kolonka s výčtem gólů pro Želetice už chtěla vykazovat jiný údaj. V 84´ kdy už nohy domácích byli dobré akorát tak na šlapání zelí, dokázal opět hráč hostů Kolaja po křídelním útoku a následné přihrávce do vápna, proměnit k tyči na 3:2. Nervozita na stadioně stůpala, přešlapování diváků a škrábání na hlavách taktéž. Konec sa jaksi neblížil a hosté prahli po vyrovnání. Nakonec sa přesto Lipov dočkal touženého hvizdu a i se spravedlivým nastavením +4min poslal rozhodčí Malík obě mužstva do kabin.

Rozhodčí: Malík Karel - neběhal, nedělal zvlášť veliké chyby, sice pár autů otočil, ale do píšťalky mu pískat šlo, takže hodnotím spravedlivých 5/10 a eště bych podotknul, že správně posoudil první gól, aj když pomezní avizoval offside, protože Želeticám sa zapoměl na brankové lajně jeden z obránců.

Shrnutí: Lipov mohl první poločas nastřílat gólů hromadu a druhý poločas mohl prohrát, tak to řekl pan Jan Kučera, vedoucí mužstva a mně nezbývá, než s ním souhlasit. Lipov si díky výhře udržel prozatímní domácí neporazitelnost.

Pozn.: Domácí sa dostavili v hojmén počtu, ve 20ti hráčích. Mezi divákama tak zostali sedět zkušenosti hned 6ti hráčů, jmenovitě: Peťa Jakoubek, David Chovanec, Kůň, Jenda Červenka, Laďa Matula a Roman Kolacia. V zápase sem si nemohl nevšimnůt jedné kuriozity; jediný střídající hostující hráč sa rozcvičoval se slunečníma brýlama.

Střídání:
63´ Zdeňa Straka za Jošku Miškeříka
71´ Hačuka za Vaška Spáčila
78´ Víťa Kolacia za Vaška Minaříka

Základní sestava Želetic:
Měsíček
Doležal - Svatoň - Mikeska - Kopeček
Koutný - Šedý - Konečný - Staněk
Bednařík - Kolaja

Střídání:
60´ Jakeš za Konečného

První poločas nám nevyšel. Jednak nás poškodil rozhodčí, kdy první branka padla po nezapískaném, ale domácím pomezním odmávaném ofsaidu. Druhá branka po rohu, naše tradiční bolest. Třetí branka po samostatném úniku útočníka, kdy naše obrana nehrála a reklamovala ofsaid, ten byl jenže podle názoru rozhodčího hráč domácích ještě nebyl na naší polovině. První půlku jsme nevystřelili na branku, hra zálohy byla mizerná i díky absenci Lukáše Kludáka a distancovaného Aleše Křůmala. Ve druhém poločase jsme se probudili a zlepšili hru, ale na vyrovnání již nebylo dost času.

Hlasujte v anketě, která je umístěná níž. Pro zobrazení ankety musíte kliknout na nadpis "Lipov - Želetice".

NE 19.6.2011 10:00 Lipov B - Vnorovy B

Pro neználky uvádím, že domácí zápasy hraje Lipovské "B" mužstvo vždy v Louce.

Lipov - Suchov

3. dubna 2011 v 19:04 | Jeňa Halíček |  Fotbal-sledoval sem

Sokol Lipov 6:1 (2:1) FK Suchov

Branky za Lipov: 2x Staňa Kohůt, Fafek-Lukáš, Martin Urbánek, Radek Mlýnek, Joška Miškeřík

Lipov dá do toho, vše a i srdíčko,
k postupu přiblíží se, málo, jen maličko.

Po zimní přestávce sme sa dočkali konečně mistrovského zápasu mužů a prvním soupeřem nám byl Suchov. Tým hostů, pohybující se u sestupových vod, by už před zápasem bral zaručeně všemi deseti i pouhý bod. Hosté sa eště nestačili ani pořádně zorientovat na hřišti a už prohrávali 1:0; z penalty scóroval Radek Mlýnek, který byl v předchozí moment faulovaný v pokutovém území. Suchov neváhal a po rozehrávce zakončoval ze střední vzdálenosti nad břevno. Ve 14´o sobě dal vědět Palič, který zkůšal překvapit z 20ti metrů golmana, ale spíš ho pozdravil, když střela skončila v jeho náruči. O minutu pozdějc Radek Mlýnek málem načapal na hruškách Suchovského golmana, ten ale holduje pravděpodobně jinému ovoci a tak jeho koncovku k tyči vytěsnil na roh, když pohotově hupsnul. Obléhání hostující barikády pokračovalo a v 19´ - Peťa Jagoš právě nahrál za vápnem Buenovi, ten však jeho pumelicí scóre nezměnil, ačkoli minul branku o dobré dva metry. Suchov sa dostal ve 24´ do ojedinělého brejku ze kterého nevzešel kýžený efekt, autor střely by spíš nahnal strach vyhlídkovému balónu, než lipovskému golmanovi, po střele která letěla do nebes. Ve 28´ kopali lipovjané roh, konktétně Palič, k zakončení hlavou sa dostal Leoš Trýska, který trefil místo kde stál ten v tých rukavicách. Ve 30´ sa už score měnilo a postaral sa o to Fafek, jenž obětavě aj skrz dotírající obránce a golmana dokázal skluzem uklidit míč do branky 2:0. Ve 33´ sa chtěli opět ukázat v lepším světle hosté, po pěkné přihrávce na útočníka lipovský golman správně zareagoval včasným vyběhnutím. Neco podobného sa odehrálo o nejakých 100 vteřin pozdějc, ale ze strany, kde sa Suchovský forward dokázal prosadit přes golmana, naštěstí jeho střela do odkryté branky nedoputovala, leč pouze půlmetr vedle; za toto ovšem domácí golman ovace nesklidil. Ve 37´ Palič přihrál na Radka Mlýnka z boku 16ctky, lipovský strůjce hry ve finále jen těsně minul. Ve 39´ sa spolupráce týchto dvoch o generacu odlišně starých borců opakovala, ale po rohu, Radek zacílil vydařeně, načež sa aj skvělým zákrokem blýsknul hostující brankář. Ve 41´ sa vyrazil pot na čele nejednému lipovskému divákovi a nebylo to ze sluníčka ani z přehnaného ošacení, ale z luxusní koncovky (half-volley) a 25ti metrů Suchovského hráča, který překonal golmana a stav sa tak změnil na 2:1. Minutu na to zahrávali standarku, pěkná rána z 35ti metrů skončila na hrudi golmana. Pak zazněla píšťalka a kam cupitali všecí hráči, to už mosí byt přeca všeckým jasné.

2. poločas
Po přestávce sa obraz hry změnil v tom směru, že sa hrálo enom na jednu branku, nikoho nepřekvapím, ano, byla to tá suchovská. Hnedkaj zkraja ve 47´ zahrál Radek Mlýnek roh, míč doputoval až za vápno, kde napřáhnul kormidelník domácí obrany Joška Miškeřík a blýsknul sa povedeným gólem do vinklu steně tak svojím výkonem v zápase 3:1 a donutil tak hostující hráče k namožení krční páteře směrem k zemi. O minutu pozdějc mohlo byt s hostujícíma eště hůř, jenže centr Fafka nedokázal hlavou z malého vápna Lesky nasměřovat lepší jak do golmana. V 53´ sa o rozruch mezi divákama postaral Radek Mlýnek, když zkůšal z dálky technicky vylekat hostující hráče; moc temu nechybělo a tak stav přetrvával. V 64´ sa pokoušel o jedovku Bueno, tento pokus však vyhasnul na nasliněných rukavicách připraveného golmana Suchova. Kde sa vzal, tu sa vzal Staňa Kohůt zakončil po půlminutě působení na hřišti do protipohybu golmana z lajny velkého vápna 4:1, o zdařilý centr sa postaral Radek Mlýnek. Aj Radek sa mohl radovat z branky, po závaru ve vápně zasáhlo dobře nejezené břucho jednoho z obránců. V 76´ kopali domácí standartku, šikovnů střelu vyslal Radek, golman vyrazil a 5:1 bylo na světě, protože Martin Urbánek dorazil do prázdné. V 82´ o sobě dal vědět kdo jinší než Radek Mlýnek, který přihrál precizně na Staňu Kohůta, ten z vápna k tyči 6:1 a suchovský golman mohl máchat rukama naprázdno. Naposledy o sobě dal vědět lipovský kapitán eště v závěru zápasu > nahrával na Fafka, kterému moc do branky nechybělo, to sa hrála už 85´. Do konca už sme sa víckrát neradovali a zápas skončil očekávanou výhrou domácího celku.

Rozhodčí: Zima Z. - zápas měl po celou dobu pod kontrolou, nebyl nerozhodný a vesměs nemosel řešit nejaké nesrovnalosti a prohřešky. Slušný výkon hodnotím 8/10.

Shrnutí: Domácí odvedli velmi dobrý výkon, dobře pracovali a hráli dívatelný fotbal. Na druhů stranu musím podotknout, že Suchov neco v prvním dějství ze hry měl, šance byly, jenže na kompaktní tým Lipova to nestačilo. Tento zápas bych označil jako čistý, protože nedocházelo moc k faulom a ani hra nebyla rozkůskovaná (tak to má byt).

Pozn.: Namísto ztmelení a povzbuzení, na sebe nekeří hráči Suchova blákali a nadávali si, což rozhodně nepomohlo jejich podle mňa už aj tak špatné psychice, díky výkonom a umístění v tabulce.

Střídání:
45´ Lesky za Peťu Jagoša
63´ Staňa Kohůt za Paliča
67´ Adam Veverka za Buena