Lipov "B" - Čejč

28. srpna 2011 v 12:52 | Jeňa Halíček |  Fotbal-hrál sem

TJ Sokol Lipov "B" 4:0 (3:0) Sokol Čejč

Branky: Basa 3, Mira Smetka

ČK: útočník Čejča

Diváci: 40

Néni to zas tak dávno, co do Lůky zavítali fotbalisté Čejča. Přesně 22.5. tohoto roku a nejeli k nám s velkým nadšením, neboť tenkrát dojeli po svíci a rozhodně si nepochvalovali, podle mňa, eště aj dnes si na tůto věc nejeden Čejčan vzpomene, protože sme jím neumožnili odklad utkání; zápas sme vyhráli v poměru 3:0. Dnes už to bylo ale o nečem jinším, Čejč nebyl na svíci, výsledek jak vidíte dopadl stejně.

1. poločas
Překvapivý nástup do utkání udělali domácí hráči stejným způsobem jako v pátek na Suchově; první větší šanca a hned gól na 1:0; Vašek Spáčil nádherně nahrál hned za 3 obránce na nabíhajícího Basu a ten šupnul za golmanovi záda. V 10´ mohlo byt v Lůce podstatnějc lepší nálada, Milan Fišer nacentroval na Petra Hozáka, ten zakončuje hlavou pouze vedle tyče. O nekolik okamžiků pozděj už měli našlápnuté na góla aj hostující borci; centrovaný míč letí do vápna, hlavička sa povédla znamenitě, ke škodě hostů balón zostal viset na břevně. Basa sa radoval v zápase podruhé ve 14´, pokazenů nahrávka Čejča dom vyčuchnul a jako zkušený forward neomylně scóroval 2:0. Ve 23´ už málem hosté sahali do kapes pro kapesník, jelikož další šance volala po gólu - Basa ve vápně přihrál Vaškovi Spáčilovi, golman vyrážá, následný závar a balón skončil na tyči, takže stav setrvává. Čejč je u balónu v probíhající 32´a nikdo jim nemá šancu v této chvíli zebrat balón, zahrávajů totiž standartku, ide o signál do vápna, zakončovatel ale těsně míjí spojnicu břevna a tyče. Do konca atraktivního poločasu už byla ke shlédnutí enom jedna gólovka, která naplnila aj svůj název; kapitán Joška Miškeřík nakopnul míč až do vápna, kde hosté zachrápali, Basa byl po dvoch góloch až moc živý a když sa hlavů prosadil přes tyto šípkové Růženky, tak byl eště živější - 3:0 a zasloužený hattrick. Rozhodčí Svoboda ubral poločasu půlminutu a hráči sa odebrali do kabin, kde měl určitě co říkat svojím svěřencom hlavně trenér Čejča.

2. poločas
Z pohledu Lipovského celku byl obraz hry téměř identický s tým na už avizovaném Suchově, jenomže eště o dost horší. První poločas až přehnaná aktivita, druhý na pohled nijak líbivý či herně fotbalový. Trenér zřejmě razantně domluvil svým ovečkám a projevovalo sa to od prvních minut druhého poločasu; jedna druhá třetí, šup šup, balón jezdil z jedné nohy na druhů, až sa mně z teho hlava točila. Takovýto průběh by sa trenérovi Čejča zajisté líbil když už si tak jeho hráči počánali; začali totiž až moc vystrkovat na svojého soupeřa drápky a ve 49´ jeden z ních použil dokonca tlapky, když Tomáš Malůš fauloval, Svoboda odpískal faul, což hostujícímu útočníkovi asi nestačilo a ukřivděný nepochopitelně povalil Tomáša na zem. načež odkráčal chladit svoje svědomá do kabiny. Za svoje počínání si vyslůžil ČK, kterů bezesporu správně udělil sudí. ČK jakoby hosty ztmelila a hráli lepší jak v prvním poločase. Do šance sa v 57´ hrne právě jeden z nich, sám do vápna, pozór Pavle! už střílá........tak nic, 2 metry nad. V 67´ sa do střelecké pozice probil aj hattrickový Basa, ze středu 16ctkové lajny namířil přesně do náruče golmana. V 75´ už by byl náš golman na zakončení Čejča krátký, z křídelního útoku sa mohl za míčem enom ohlédnůt, jak letí těsně vedle tyče. Konečný stav utkání pečetil v 80´ Mira Smetka po centru do vápna od Miškeříka na 4:0. V 81´ mohl přidat jedného kusa eště nejlepší střelec zápasu Basa, už mu nebylo souzeno a po centru ze standartky Davida Chovanca z první střelil vedle tyče. Zápas skončil rozdílem 4 branek, Lipovský celek sa tak dostal minimálně do dnešního podvečera na první místo v tabulce IV. třídy.

Shrnutí: Lipov byl v prvním poločase lepší, dal branky. Čejč sa ve druhém snažil, seč mu sily stačili, nestačilo to.

Rozhodčí: Svoboda - pískal vcelku slušně. Naběhal, repektive nachodil toho tolik co hostující a domácí trenér u střídačky. Hosté mohli kopat aj pokutový kop, jak náš golman podvalil hráča, takže jím upřel. Hodnotím 6/10. Veliké chyby tam ináč nebyly.

Pozn.: Lipov drží doma už 15cti zápasovou neporazitelnost. Touto samou bilancí sa može pochválit aj Žeravický sokol, který včera porazil rovněž na vlastním hřišti Javorník 3:2.

Základní sestava:
Pavel Maňák
Peťa Jakoubek - Miškeřík(C) - Milan Fišer
David Chovanec
Vašek Spáčil - Tonda Mikeska - P.Hozák - T. Malůš
Basa - Zdeňa Straka

Střídání:
45´ Mira Smetka za Zdeňu Straku
57´ Radek Dostál za Milana Fišera
73´ Víťa Kolacia za Vaška Spáčila

Na střídačce připravený:
Jeňa Halíček

Na střídání nepřipravený:
Kůň

Předchozí zápasy v sezoně 2010/2011:
Sokol Čejč 3:0 (1:0) TJ Sokol Lipov "B", Branky: Horák, Kot, Pilát
TJ Sokol Lipov "B" 3:0 (2:0) Sokol Čejč, Branky: David Chovanec, Hačuka, Basa

v sezoně 2009/2010:
TJ Sokol Lipov "B" 1:0 (0:0) Sokol Čejč, branka: Mira Smetka
Sokol Čejč 3:0 (2:0) TJ Sokol Lipov "B", Branky: nezjištěno

v sezoně 2008/2009:
Sokol Čejč 2:0 (1:0) TJ Sokol Lipov "B", Branky: nezjištěno
TJ Sokol Lipov "B" 1:3 (0:1) Sokol Čejč, Branky: Radek Dostál - Brhel 2, M. Koliba
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 6:17 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

2 SergiooO SergiooO | E-mail | 17. ledna 2017 v 8:48 | Reagovat

I found this page on 17th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it's not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Just search for:  pandatsor's tools

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama